fbpx
 • Daniški plaktukiniai malūnai DM-2, DM-3, BM-5
 • Daniškas plaktukinis malūnas DM-6G
 • Daniškas plaktukinis malūnas DM-6M
 • Daniškas plaktukinis malūnas DM6-MW

Daniški plaktukiniai malūnai „Skiold“

Nuo 1950€

Plaktukiniai malūnai idealiai tinka gyvulinių pašarų paruošimui. Malūne įmontuotas ventiliatorius, kuris leidžia transportuoti produktus pašarų paruošimo sistemoje ir taip pat juos ataušina. Paprasta, bet tvirta konstrukcija leidžia jį pritaikyti daugumoje jau veikiančių pašarų paruošimo sistemų. Visos susidėvinčios malūno dalys lengvai pakeičiamos originaliomis SKIOLD dalimis. Susidėvinčios dalys pagamintos iš kokybiškos medžiagos, dėl kurių malūnui reikės minimalios priežiūros.

Plaktukiniai malūnai DM-2, DM-3, BM-5

Plaktukiniai malūnai DM-2, DM-3, BM-5 idealiai tinka gyvulinių pašarų paruošimui. Malūne įmontuotas ventiliatorius, kuris leidžia transportuoti produktus pašarų paruošimo sistemoje ir taip pat juos ataušina. Paprasta, bet tvirta konstrukcija leidžia jį pritaikyti daugumoje jau veikiančių pašarų paruošimo sistemų. Visos susidėvinčios malūno dalys lengvai pakeičiamos originaliomis SKIOLD dalimis. Susidėvinčios dalys pagamintos iš kokybiškos medžiagos, dėl kurių malūnui reikės minimalios priežiūros.

 Platus papildomos įrangos pasirinkimas
  Įvairios pritaikymo galimybės
  Našumas iki 2500 kg/h
  Produkto transportavimo nuotolis iki 80 m.
  Mažos elektros energijos sąnaudos
  Mažai greitai dylančių detalių
  Paprasta priežiūra
  Apsauginis gaubtas saugo malūno korpusą nuo vidinio dilimo. DM-2 ir DM-3 modelius galima įsigyti su apsauginiais gaubtais, pasižyminčiais papildomu atsparumu dilimui.
  Platus sietų asortimentas nuo 1.0 iki 12 mm, todėl žaliavinę medžiagą galima apdoroti iki daugelio pageidaujamų struktūrų.
  Plaktukai gaminami iš aukščiausios kokybės grūdinto spyruoklinio plieno, pasižyminčiu dideliu atsparumu dėvėjimuisi.Plaktukai pasveriami taip, kad malūnas veikimo metu nevibruotų. Plaktukai apsukami iki 4 kartų, kad būtų prailgintas jų eksploatavimo laikas.

 1. Malūnas DM-2

  DM-2 malūnas komplektuojamas su 5.5 arba 7.5 kW elektros varikliais. Pasiekiamas našumas iki 500 kg/h, sumalto produkto transportavimo atstumas iki 70m.

 2. Malūnas DM-3

  DM-3 malūnas komplektuojamas su 11.5 arba 18.5 kW elektros varikliais. Pasiekiamas našumas iki 1300 kg/h, sumalto produkto transportavimo atstumas iki 80m. Šis malūnas gali būti komplektuojamas ir su ypatingai atspariomis dilimui detalėmis PROFI-LINE.

 3. Malūnas BM-5

  BM-5 tai didžiausias ir patvariausias šių plaktukinių malūnų gamoje. BM-5 malūnas komplektuojamas su 30 arba 37 kW elektros varikliais. Pasiekiamas našumas iki 2500 kg/h, sumalto produkto transportavimo atstumas iki 30m.

Plaktukiniai malūnai DM-6G, DM-6M, DM6-WM

 1. Malūnas DM6-G

  DM-6G malūnas yra paprastos ir patikimos konstrukcijos, kompaktiškų išmatavimų. Komplektuojami su Skandinavų gamybos 7.5/11/15/18/22/30 kW elektros varikliais ir pirkėjo pasirinktu sietu. Malūnas smulkina visas žaliavas: plastiko granules, pjuvenas, įvairias išspaudas ir kitus produktus.

 2. Malūnas DM6-M

  DM-6M malūnas yra skirtas malti kukurūzų grūdams, kurių drėgmė gali siekti 40%. Malūnas taip pat gali būti naudojamas ir sausiems kitų rūšių grūdams, kaip ir DM6-G modelis. Komplektuojami su Skandinavų gamybos 11/15/18.5 kW elektros varikliais ir pirkėjo pasirinktu sietu.

 3. Malūnas DM6-WM

  DM6-WM malūnas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno (išskyrus plaktukus) ir yra skirtas ypatingai drėgniems kukurūzų grūdams (gali būti daugiau nei 40% drėgmės).

Plaktukinio grūdų malūno SKIOLD DM6-G kainos
Variklis, kWKaina, €
7.52916,00
113213,00
153364,00
183394,00
223560,00

Dėl kitų modelių malūnų kainų prašome susisiekti elektroniniu paštu arba telefonu.