fbpx
Servisas:+370 655 49987 Pardavimai: +370 685 59615

Lenkiški plokščiadugniai bokštai su vidiniu piltuvu „POLnet“

Prekės užklausa
Informacija telefonu

Plokščiadugniai bokštai su vidiniu piltuvu „POLnet“

Pagaminti iš labai kokybiško gofruoto statybinio plieno, padengto 350g/m2 cinko sluoksniu. Saugyklų bokštai su perforuotu vidiniu piltuvu pasižymi ir piltuvo, ir saugyklos bokšto plokščiu dugnu privalumais.
Perforuotas piltuvas užtikrina:

• nepriekaištingą viso piltuvo paviršiaus vėdinimą,
• gravitacinis grūdų kritimas.
Galima įsigyti 26–390 t dydžio įrangą.
Standartinės įrangos komplektas:

• 100 % vidinis perforuotas piltuvas,
• šoninis liukas su platforma,
• dugno liukas,
• stogo liukas,
• įėjimo kopėčios,
• stogo vėdinimo vožtuvai,
• stogo TURBO ventiliatorius,
• 200 FI vėdinimo ventiliatoriaus jungtis,
• inkarų komplektas, reikalingų pritvirtinti bokštą prie pagrindo
Papildomai pasirenkama įranga:

• stogo kopėčios,
• vėdinimo ventiliatorius,
• skaitmeninė sistema vidaus temperatūrai kontroliuoti,
• grūdų lygio daviklis

SAUGYKLOS BOKŠTO SU VIDINIU PILTUVU matmenų pavyzdžiai

TipasDiametras (m)Talpa (m3)Talpa (t)Bend. aukštis (m)Nuolydžio kampas (°)
SPLW 350-53,534265,638
SPLW 350-63,542336,538
SPLW 350-73,551407,438
SPLW 350-83,560468,338
SPLW 350-93,568539,238
SPLW 350-103,5776010,138
SPLW 480-64,881646,829
SPLW 480-74,898767,729
SPLW 480-84,8114898,629
SPLW 480-94,81301029,529
SPLW 480-104,814711410,429
SPLW 480-114,816312711,329
SPLW 480-124,817914012,229
SPLW 480-134,819515213,129
SPLW 550-65,5109857,127
SPLW 550-75,5131102827
SPLW 550-85,51521188,927
SPLW 550-95,51731359,827
SPLW 550-105,519515210,727
SPLW 550-115,521616811,627
SPLW 550-125,523718512,527
SPLW 550-135,525920213,427
SPLW 550-145,528021814,327
SPLW 550-155,530123515,227
SPLW 550-165,532325216,127
SPLW 640-86,42081629,123
SPLW 640-96,423718510,023
SPLW 640-106,426620210,923
SPLW 640-116,429521811,823
SPLW 640-126,432423512,723
SPLW 640-136,435325213,623
SPLW 640-146,438216214,523
SPLW 640-156,441118515,423
SPLW 640-166,443920716,323
SPLW 640-176,448323017,223
SPLW 640-186,449725318,123
Prekinis ženklas

Polnet

Kilmės šalis

Lenkija