fbpx
 • Traktorių nuoma
 • Ilgalaikė ir trumpalaikė traktorių nuoma

Traktorių nuoma - plačios galimybės

Norint sėkmingai valdyti ir plėsti ūkį ir dirbti šiuolaikiškai bei efektyviai, itin svarbu tinkamai pasirinkti reikalingą žemės ūkio techniką. Auginant skirtingas kultūras bei skirtingiems sezoniniams darbams atlikti gali prireikti įvairių techninių galimybių transporto. Naujos ar net ir padėvėtos technikos įsigijimas reikalauja didelių investicijų bei ilgalaikių įsipareigojimų. Vienas iš sprendimų, ieškant kokybiškos technikos sezoniniams darbams – traktorių nuoma.

Ūkininkų ar bendrovių poreikiai gali skirtis priklausomai nuo ūkio dydžio, tipo, geografinių sąlygų, planuojamų darbų sudėtingumo ir apimties. Ieškant universalios technikos įvairiems darbams, ji gali būti ne tokia efektyvi atliekant specifines užduotis ar siekiant geriausio rezultato. Jei specifiniams darbams specialaus transporto prireikia labai trumpam laikotarpiui – praktiška išeitis jį išsinuomoti, o pirkti tik įrangą, kuri bus naudojama nuolat ar didžiąją metų dalį ir nebus tuščiai investuota. Nuomojantis atsiveria platesnės traktorių pasirinkimo galimybės konkretiems ūkio darbams: reikalingo pločio padangos, priekinė arba užpakalinė pakaba, orinių stabdžių bei oro sistemos komplektacijos, skirtingi padargų kabinimo mechanizmai, skirtingas variklio galingumas, pasirenkamas nuomos laikotarpis.

Mes pasirūpinsime

 • Traktorių technine apžiūra ir paruošimu sklandžiam darbui.

 • Operatyviu gedimu šalinimu, nepriklausomai nuo to, dėl kieno kaltės įvyko gedimas.

 • Pakaitiniu traktoriumi, užsitęsus remonto darbams.

 • Traktoriaus pristatymu ir pasiėmimu iš kliento nurodytos vietos palankiausia kaina.

 • Traktorių civilinės atsakomybės draudimu.

Paslaugos nauda

Tiek nauja, tiek naudota technika dažniausiai sugenda pačiu nepalankiausiu metu, tad itin svarbu gedimus pašalinti operatyviai ir profesionaliai. Nuomotos technikos remontu pasirūpins nuomotojas, tad išvengsite nemalonumų ar nuostolių dėl netikėtai sustojusių darbų ir visuomet turėsite veikiantį traktorių, kai jo labiausiai reikės.

Nuomos nauda akivaizdi:

 • Lėšas, kurias būtumėte panaudoję nuosavo traktoriaus įsigijimui, galėsite skirti kitiems svarbiems savo ūkio poreikiams.Traktorių technine apžiūra ir paruošimu sklandžiam darbui.

 • Nepatirsite jokių traktoriaus aptarnavimo bei remonto kaštų.

 • Nereikės rūpintis traktoriaus saugumu ir laikymu bei priežiūra ne sezono metu.

 • Kaskart galėsite pasirinkti skirtingų galių ir komplektacijos traktorių, priklausomai nuo Jūsų poreikių.

 • Kad ir kas benutiktų, sulauksite operatyvios pagalbos.

Ūkininkams, bendrovėms ir įmonėms nuomojame traktorius itin žemomis kainomis ir lanksčiomis sąlygomis. Platus traktorių pasirinkimas leis išsirinkti tinkamiausią techniką numatytiems darbams ir užtikrins efektyvų darbą.

Traktorių nuomos užklausimo forma

Užpildykite šią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime per artimiausia darbo valandą!

  Kokios galios traktorių norėtumėte išsinuomoti?

  Kokiam laikotarpiui norėtumėte išsinuomoti traktorių?