fbpx

Kiekvienas ūkininkas žino, jog norint sėkmingai prižiūrėti ūkį, jį plėsti ir ūkininkauti moderniai bei našiai, visų pirma reikalinga patikima žemės ūkio technika. Vos palietus šią temą, kyla pirmoji rimta dilema: ar geriau ūkio techniką įsigyti pačiam, ar ją nuomotis? Mūsų, lietuvių, sąmonėje skolinimasis nuo senų laikų turi negatyvų atspalvį. Tai byloja ir tokie žinomi liaudies posakiai kaip „skolintas arklys ant lygaus kelio klumpa“, „geriausia skolintis iš savo kišenės“ ir pan. Vis dėlto laikai keičiasi ir į skolinimąsi bei nuomą pradedame žvelgti praktiškiau. Pirmiausia paskaičiuojame ir pasveriame, o tik tuomet priimame racionaliausius sprendimus. Traktorių nuoma šiandien vis dažniau nusveria žemės ūkio technikos įsigijimo idėją ir tai yra natūralu, nes keičiasi tiek ūkininkavimo metodai ir ūkininkų tikslai, tiek ir ūkio technikos nuomos sąlygos. Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius argumentus, kodėl verta nuomotis traktorių.

Traktorių nuoma visoje Lietuvoje

Ilgalaikė ir trumpalaikė traktorių nuoma visoje Lietuvoje

Traktorių nuoma praplečia galimybes

Kad ir kokias gilias tradicijas žemės ūkis turi mūsų krašte, šiandien jis yra pakankamai dinamiškas, o rytoj bus dar dinamiškesnis ir modernesnis, todėl ūkininkas turi žengti koja kojon su naujausiais technologiniais sprendimais.

Jei įmonė ar nedidelis šeimos ūkis pernai įsigijo modernų traktorių, jau po metų gali būti sukurtas dar manevringesnis ir galingesnis traktorius, kuris leis žemės ūkio darbus nudirbti greičiau ir suteiks vairuotojui daugiau komforto.

Nuomodamiesi ūkio techniką, turite galimybę kasmet dirbti su pačiais naujaisiais traktoriais. Be to, kokie dideli įmonės užmojai bebūtų, vienai įmonei pernelyg sudėtinga įsigyti universalų traktorių visiems atvejams ir įsigyti reikiamą tokių traktorių skaičių. Traktorių ir kitos technikos nuoma suteikia galimybę darbingiausiu metų laikotarpiu įdarbinti įvairią skirtingus pranašumus turinčią techniką ir pasitelkti tiek traktorių, kiek tik jų reikia optimaliam darbui.

Jei nusprendėte šįmet savo ūkyje eksperimentuoti ir išbandyti visai naują sritį, išsinuomokite kitos galingumo klasės traktorių ar traktorių, kuris dėl savo specifikos leis jums įdarbinti specifinius padargus. Jei eksperimentas nepasiteisins, kitąmet galėsite grįžti prie savo senojo traktoriaus ir nepatirsite jokių finansinių nuostolių.

Nuomotis žemės ūkio techniką – pigiau

Jei dirbate vos keliuose hektaruose žemės ir turite nedidelius techninės įvairovės poreikius, įsigyti savo nuosavą traktorių gali būti racionaliausias sprendimas, tačiau 15-200 tūkst. eurų investicija į patikimą pagalbininką ūkyje yra rimtas iššūkis ir įsipareigojimas net ir didesnėms žemės ūkio įmonėms.

Jokių didelių investicijų ir įsipareigojimų

Traktorius – tai dar ne visas ūkio techninis inventorius. Norint atlikti įvairius žemės ūkio ir miško priežiūros darbus, ūkininkui reikalingi įvairūs prie traktoriaus kabinami priedai: krautuvai, šienapjovės, plūgai, akėčios, volai ar kiti padargai. Vien norint įsigyti šiuos priedus tenka numatyti nemažą ūkio aptarnavimui reikalingą biudžetą. Jei tik yra galimybė nuomotis patį traktorių – gerokai sutaupoma. Be to, vos tik ūkininkauti pradedančiam ūkininkui užsikrauti didelę išsimokėtinai perkamos technikos naštą gali būti tiek psichologiškai, tiek ir finansiškai pernelyg didelis iššūkis. Kas bus, jei ūkio veikla nepasiteisins? Pirmuosius ūkininkavimo metus pradėkite su nuomota technika ir įvertinkite savo galimybes be didelės baimės. Tai ypač aktualu mažiems ūkiams ir šeimos verslams, kuomet žemės ūkio technika reikalinga vos vieną ar du mėnesius per metus.

Išnuomotas traktorius

Išsinuomojus traktorių nepatirsite jokių traktoriaus aptarnavimo bei remonto kaštų.

Jokių remonto išlaidų

Lengvuoju automobiliu važiuojame kone kasdien, o traktorių įprastai įdarbiname tik pačiame žemės ūkio darbų įkarštyje, todėl natūralu, jog darbą pradėjusi technika ima rodyti savo kaprizus. Prie to prisideda ir faktas, jog statistinis mūsų krašto ūkininkas dažniausiai dirba su dešimties metų ar netgi senesniu traktoriumi, nes atsinaujinti techniką nėra taip paprasta. Vos kelis arus suaręs vairuotojas jau, žiūrėk, stabdo darbus ir skambina darbų vadovui informuodamas, kad techniką reikia taisyti. Traktorių nuoma gelbsti ne tik nuo šių galvos skausmų, bet ir išlaisvina nuo tokioje situacijoje kylančių išlaidų, kadangi traktoriaus remontu rūpinasi traktorių išnuomojanti įmonė.

Nereikia rūpintis technine traktoriaus būkle

Kiekvienas nuosavybės teise turimas daiktas užkrauna jo savininkui tam tikrus įsipareigojimus. Traktorius reikalauja nuolatinės techninės priežiūros. Nuomodamiesi žemės ūkio techniką, galite būti visiškai ramūs.

Traktorių nuomojanti įmonė įsipareigoja:

  • šimtu procentų paruošti žemės ūkio techniką produktyviam darbui;
  • operatyviai pašalinti išnuomoto traktoriaus gedimus;
  • gedimo atveju iš karto pakeisti traktorių nauju, kad nesustotų darbų eiga;
  • atlikti techninę traktoriaus apžiūrą.

Atsikratote rūpesčių dėl traktoriaus saugojimo ne sezono metu

Norint, kad žemės ūkio technika tarnautų ilgai ir patikimai, ją reikia tinkami laikyti ir prižiūrėti tuomet, kai ji nėra naudojama. Siekiant traktoriaus metalines dalis ir detales apsaugoti nuo korozijos, o padangas – nuo gumai žalingos žemos temperatūros, žiemą technikai reikalingas garažas ir patikima uždanga. Taip pat prieš žiemą turite gerai įkrauti traktoriaus akumuliatorių ir pasirūpinti net tokiomis smulkmenomis kaip langų apiplovimo skysčio pakeitimas žiemai skirtu skysčiu. Nuošalioje vietoje žiemą leidžiantis nenaudojamas traktorius tampa vilione vagims. Visi šie rūpesčiai gali būti pamiršti, jei traktorių nuomositės tik darbingojo sezono metu.

Traktorių nuoma su pristatymu

Operatyvus traktorių pristatymas visoje Lietuvoje

Traktorių nuomos sąlygos itin lanksčios

Nuomodamiesi traktorių žemės ūkio darbams, nesate įspraudžiami į griežtas nuomos sąlygas. Galite išsinuomoti reikiamo galingumo (140-150 AG, 175-180 AG arba 200 AG) traktorių, kuris pasižymės būtent jums tinkamomis techninėmis savybėmis, pvz., konkrečia keliamąja galia arba specifinėmis padargų kabinimo mechanizmo ypatybėmis. Taip pat galite suplanuoti jums reikalingą padargų komplektaciją numatytiems laukų tręšimo, krovinių pervežimo ar žemės apdirbimo darbams.

Traktoriaus nuoma gali būti trumpalaikė (trunkanti vieną mėnesį) arba gali būti ilgalaikė (trunkanti tris ar šešis mėnesius). Taigi, savo darbus galite planuoti savarankiškai. Greta kitų privalumų, įprastai klientui siūlomos ir labai palankios traktoriaus pristatymo bei išgabenimo iš darbo vietos sąlygos. Taip pat pasirūpinama traktoriaus civilinės atsakomybės draudimu, todėl galite susikoncentruoti į savo ūkio planus ir siekti geriausių rezultatų.


Traktorių nuomos užklausimo forma

Užpildykite šią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime per artimiausia darbo valandą!

    Kokios galios traktorių norėtumėte išsinuomoti?

    Kokiam laikotarpiui norėtumėte išsinuomoti traktorių?