fbpx

Šiandien rinkoje yra labai didelis parduodamos tiek naujos, tiek ir naudotos žemės ūkio technikos pasirinkimas. Tačiau nors šiuo metu ir yra perteklinė tokio pobūdžio įrangos pasiūla, pirkėjai dažnai susiduria su dviem pagrindinėmis problemomis: kaip įsigyti kokybišką ir ilgai tarnausiančią žemės ūkio techniką bei kaip ją įsigyti už prieinamą kainą. Patirtis rodo, jog norint, kad žemės ūkio ar pramonės įranga dirbtų ilgai bei nekeldama rūpesčių, ji turi būti pagaminta kokybiškai, o ieškodami tokios aukštos kokybės įrangos, visuomet prieiname tą pačią išvadą – kokybiška įranga yra labai brangi ir sunkiai įperkama.

Naudota žemės ūkio ir pramonės įranga

Rinkoje matydami didelį poreikį profesionalios, kokybiškos ir už prieinamą kainą siūlomos žemės ūkio technikos iš Vokietijos bei Danijos, importuojame naudotą pasauliniu mastu pripažintų šių šalių gamintojų techniką. Mūsų tikslas yra Lietuvos rinkai pasiūlyti labai aukštos kokybės naudotą įrangą, kurios kaina būtų 60-80% mažesnė už analogišką naujos įrangos kainą. Nuo savo veiklos pradžios jau esame pardavę daugybę naudotos pramoninės įrangos geromis kainomis ir iki šiol visi mūsų klientai, pirkę šią techniką, džiaugiasi nedidele kaina įsigiję kokybišką ir ilgaamžę žemės ūkio ar pramonės įrangą.

Pneumatinis žolių sėklų transporteris

Parduodamas Vokiškas geros būklės pneumatinis birių produktų transporteris. Kaina tik 3500€!

Kokia įranga prekiaujame

Šiuo metu iš Vokietijos mes nuolat parsivežame įvairią naudotą žemės ūkio ir pramonės techniką. Prekiaujame grūdų valymo ir sijojimo įranga (grūdų ir sėklų sietinės valomosios, ciklonai, separatoriai), birių produktų transportavimo įranga (šnekai, norijos-elevatoriai, juostiniai transporteriai) grūdų džiovyklomis ir jų elementais, aliejaus spaudimo įranga (aliejaus presai, aliejaus filtravimo įrenginiai), smulkinimo ir malimo įranga (diskiniai ir plaktukiniai malūnai), maišytuvais, dozavimo įrenginiais, elektriniais varikliais ir daugeliu kitų įrenginių. Visi šie įrenginiai yra atitinkantys šiandieninės žemės ūkio pramonės keliamus reikalavimus.

Naudotas geros būklės Vokiškas vibro sijotuvas

Parduodamas naudotas geros būklės Vokiškas vibro sijotuvas. Kaina tik 2600€!

Įranga skirta žemės ūkio pramonės profesionalams

Visa parvežta naudota žemės ūkio technika yra kruopščiai patikrinama mūsų specialistų, todėl galime užtikrinti, kad ji tarnaus ilgai ir efektyviai. Verta pažymėti, kad mūsų siūloma įranga yra serijinės gamybos. Tai reiškia, kad ją Vokietijoje ir Danijoje savo gamyklose pagamino pasauliniu mastu pripažintos kompanijos, tokios kaip „SKIOLD“, „Bühler“, „Kern-kraft“, „Westrup“, „DAMAS“ ir kt. Ši įranga pagaminta profesionaliam ir pramoniniam naudojimui, atsižvelgiant į šiandien žemės ūkio pramonės keliamus reikalavimus. Ji pasižymi našiu darbu, taupo energiją, yra ekologiška, joje integruotos naujos technologijos, o daugelį funkcijų mechanizmai atlieka automatiškai, pagal jūsų pasirinktas programas. Tačiau nors ši įranga ir skirta pramoniniam naudojimui, ji taip pat yra ir kompaktiška – greitai ir paprastai sumontuojama, lengvai transportuojama ir daugeliu atvejų jos eksploatacija nereikalauja specialaus pasiruošimo.

Naudoti diskiniai ir plaktukiniai malūnai

Naudoti diskiniai ir plaktukiniai malūnai

Naudoti diskiniai daniški malūnai

Vieninteliai Europoje iš savo partnerių reguliariai gauname ir prekiaujame tiek naujais, tiek ir naudotais daniškais malūnais „SKIOLD“. Tai serijinės gamybos ir pasauliniu mastu žinomi diskiniai malūnai. Šie malūnai mala visas žinomas pašarams naudojamas žaliavas ir kitus birius produktus tokius kaip pjuvenos, granulės ir kt.

Malūnų privalumai:

  • mažos energijos sąnaudos (5 kW/t);
  • dirba tyliai (80 dB(A));
  • nedulka;
  • malimo diskai tarnauja ilgai (malūnu galima sumalti nuo 5000 t iki 10000 t);
  • pasirinktinai automatinis arba rankinis atstumo reguliavimas tarp diskų;
  • greitas ir paprastas sumontavimas.

Mūsų parduodama patikima naudota žemės ūkio technika yra pagaminta į žemės ūkio pramonę besiorientuojančių profesionalų. Šių gamintojų prekiniai ženklai vienareikšmiškai yra pripažįstami visame pasaulyje. Ši įranga skirta pramoniniam naudojimui, ji skirta dirbti nepertraukiamam darbui diena iš dienos. Nauja įranga kainuoja didelius pinigus, tačiau mes naudotą įrangą parduodame 60-80% pigiau. Taigi, mūsų parduodama naudota žemės ūkio technika daugeliui verslų yra tikras išsigelbėjimas ir teigiama paspirtis kuriant savo naują ar plėtojant jau turimą verslą.