fbpx
  • Pastos ir riešutų sviesto gamybos mašina
  • Žemės riešutų sviesto gaminimo mašinos dalys

Pastos – žemės riešutų sviesto gaminimo mašina

1699€ 1339€

Pramoninės komercinės paskirties automatinė žemės riešutų sviesto, pastos ir kitų emulsinių produktų gaminimo mašina. Našumas nuo 50 kg iki 500 kg/val.

Automatinė pastos – žemės riešutų sviesto gaminimo mašina

Ši pramoninės paskirties automatinė žemės riešutų sviesto gaminimo mašina pasižymi ne vienu privalumu! Įrenginys yra nedidelis, ekonomiškas ir sunaudoja nedaug energijos. Korozijai ir abrazijai atsparios medžiagos užtikrina mašinos tvarumą ir ilgaamžiškumą. Jos smūginė srovė – maža, o sukimosi greitį, t. y. sūkių skaičių, galima reguliuoti pagal individualius reikalavimus. Įrenginį lengva eksploatuoti, išsiskiria ne vienu jo panaudojimo ir pritaikymo būdais ir itin dideliu našumo efektyvumu.

Produkto nuotraukų galerijaPlatus įrenginio panaudojimo spektras

Pastos – žemės riešutų sviesto gaminimo mašina tai drėgno malimo iki ultramažų dalelių įrenginys, kuriame įdiegtos traiškymo, emulsinimo, maišymo, išskirstymo, homogenizavimo, plakimo ir kitos funkcijos, tinkančios visų rūšių emulsijų arba pastų terpės medžiagoms. Iš žaliavinės medžiagos, apdorojamos didele įrenginio kirtimo, trynimo, smūgine, aukšto dažnio vibracijos, sukūrine ir kitomis sudėtinėmis jėgomis, gaunami idealiai smulkinti produktai. Apdorojamos medžiagos klampumas gali viršyti 10 000 cP. Apdorotos žaliavinės medžiagos granulių dydis būna iki 50–150 mešų (tinklo akučių).

Įrenginio dalys, kurios liečiasi su apdorojama medžiaga (pvz.: reguliavimo diskas, siurblio korpusas, dangtis ir kt.), yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, todėl yra atsparios korozijai, tinkamos eksploatuoti atšiauriomis aplinkos sąlygomis, yra stabilios ir patvarios. Be to, įrenginyje sumontuota nekontaktinė itin hermetiška sandarinamoji įvorė, kuri nereikalauja jokios techninės priežiūros ar remonto darbų. Lengvai naudojamu reguliavimo disku galima keisti storį. Standartinis variklis, sumontuotas su varine rite, yra patvarus ir ilgalaikis.

Įrenginį taip pat galima naudoti maisto pramonėje (skysčiams ir pastoms emulsinti, skysčiams ir milteliams sumaišyti, skysčiams su skysčiais maišyti, mėsai maišyti, mėsai emulsinti, vaisiams ir daržovėms smulkinti, vaisinėms arbatoms gaminti, šokoladui rafinuoti, sojų, sojos pupelių pienui, ryžių pienui gaminti, žemės riešutų sviestui, sezamo sėklų pastai, čili pipirų padažui, migdolų pastai gaminti, grietinėlei maišyti, džemams, vaisių sultims, sojos pupelių, paprastų pupelių pastai, skystiesiems prieskoniams, pieno produktams ir kitokiems produktams gaminti) ir chemijos pramonėje (dažams, pigmentams, dažomosioms medžiagoms, gruntui, katalizatoriams, asfaltui, klijams, visų rūšių valymo ir dezinfekavimo priemonėms, sirupams, maistinėms medžiagoms, visų rūšių tepalams, aliejui iš menkių kepenėlių, bičių pieneliui ir kt. produktams gaminti).

Pastos – žemės riešutų sviesto gaminimo mašina techniniai duomenys
ModelisMLVS-60
TipasKomercinis/Pramoninis
ValdymasAutomatinis
AušinimasTaip
Pakuotės matmenys, cm37/37/80
Pakuotės svoris, kg45
Įtampa, V220
Galia, W1500
Sūkių skaičius, sūk./min.2800
Našumas, kg/val50–500
Garantija, mėn12