fbpx
 • Universalus sausų produktų malūnas MLVS-UM50
 • Universalus sausų produktų malūnas MLVS-UM50 ir jo malimo diskai
 • Universalus sausų produktų malūnas MLVS-UM50 smulkina įvairius sausus birius produktus iki 50 kg/val našumu

Universalus sausų produktų malūnas (30-50 kg/val.)

1209€ 949€

Universalus sausų birių produktų malimui skirtas girninio malūno technologijos principu veikiantis malūnas, tinkantis tiek asmeniniam naudojimui namuose, tiek komerciniams tikslams.

Universalus malūnas „MLVS-UM50“

Universalus sausų birių produktų malimui skirtas girninio malūno technologijos principu veikiantis malūnas, tinkamas naudoti tiek namuose, tiek parduotuvėse, maisto produktų apdirbimo įmonėse, farmacijoje ir kituose ekonomikos sektoriuose.

Didelis malūno variklio našumas ir jo galia užtikrina sklandų ir greitą malimo procesą, kurio rezultatas – aukščiausios kokybės sumalta žaliava, neturinti jokių pašalinių priemaišų. Dėka ergonomiško ir modernaus dizaino malimo procesas yra švarus, praktiškas, patogus ir higieniškas. Iš nerūdijančio plieno pagamintas korpusas ir vidinės malūno detalės užtikrina šio prietaiso ilgaamžiškumą ir patvarumą.
Universalus malūnas pasižymi dideliu ekonomiškumu ir mažomis energijos sąnaudomis. Jo priežiūra yra labai nesudėtinga ir patogi. Šiuo malūnu galima lengvai susmulkinti įvairius produktus: kviečius, rugius, grikius, miežius, avižas, ryžius, sezamą, pupeles, kukurūzus, riešutus, kavos pupeles, imbierą, pipirus, datules, anyžius, cinamoną, vaistažoles ir kt. Reguliuojamo malimo smulkumo pagalba naudojama žaliava gali būti sumalta tiek stambiai, tiek smulkiai.

Veikiantis malūnas skleidžia silpną garsą, todėl šis prietaisas tinkamas naudoti įvairiose patalpose. Modernus malūno dizainas reikšmingai prisideda prie patogesnio naudojimo, o malūno techninė struktūra užtikrina didesnį saugumą, apsaugą nuo perkrovimo ir labai kokybišką galutinį produktą, kuriame nėra jokių dulkių ir kitų priemaišų.

Produkto nuotraukų galerijaTechniniai duomenys

Variklio greitis: 1500 sūk./min.
Variklio galingumas: 2.2 kW
Našumas: iki 30~50 kg/val.
Svoris: 52 kg
Dydis: 60x28x41.5 cm
Garantija: 12 mėn.
Medžiaga: Nerūdijantis plienas ir kietojo metalo malimo diskai

Privalumai

 • Didelis variklio našumas. Universalaus malūno variklis geba atlikti net iki 1500 sūkių per minutę, o jo didelė galia užtikrina aukštą našumą – net iki 30-50 kg sumaltų kietų produktų per valandą!
 • Platus panaudojimas. Malūną galima naudoti tiek namuose, tiek ir komerciniais tikslais.
 • Didelis universalumas. Galima malti labai įvairius sausus birius produktus – pradedant įvairiais grūdais, tokiais kaip miežiai, kviečiai arba grikiai, ir baigiant riešutais, kavos pupelėmis, prieskoniais ir vaistažolėmis.
 • Labai patogu naudoti. Kiekviena malūno detalė sukurta taip, kad vartotojui būtų kuo patogiau juo naudotis.
 • Lengva priežiūra. Dėl unikalaus malūno dizaino šio prietaiso priežiūra yra itin paprasta. Malūno priežiūrai nereikia skirti daug laiko, o jo detalių valymas nereikalauja didelių pastangų.
 • Labai patvarus ir ilgaamžis. Kadangi malūnas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir kietojo metalo malimo diskų, užtikrinamas ne tik didelis našumas, tačiau ir patvarumas bei ilgaamžiškumas.
 • Reguliuojamas malimo smulkumas. Malūnas turi malimo smulkumo nustatymo funkciją – galima pasirinkti stambų arba smulkų malimą.
 • Saugus įjungimas. Vietoje tradicinio mygtukinio jungiklio, šis malūnas naudoja pasukamą jungiklį, kuris apsaugo nuo netyčinio paspaudimo. Be to, jis atsparus vandeniui.
 • Tylus veikimas. Universalus malūnas veikdamas skleidžia nežymų garsą, kuris ir viso malimo proceso metu išlieka stabilus, todėl šiuo prietaisu yra patogiau ir maloniau naudotis.
 • Apsauga nuo perkrovimo. Malūne taip pat yra įrengta apsauga nuo perkrovimo, kuri leidžia saugiai naudotis šiuo prietaisu ir palaikyti didelį našumą viso veikimo proceso metu.
 • Veiksminga ašmenų sistema. Trijų lygmenų plieninių smulkinimo peilių sistema užtikrina veiksmingą, tolygų ir greitą produktų smulkinimą.
 • Energijos taupymas. Modernaus dizaino dėka malūnas naudoja mažai elektros energijos, todėl tampa puikiu pasirinkimu tiek pramoniniams tikslams, tiek asmeniniam naudojimui buityje.
 •  

  Techniniai duomenys
  ModelisMLVS-UM50
  TipasBuitinis/Komercinis
  ValdymasAutomatinis
  Pakuotės matmenys, cm60/28/41.5
  Pakuotės svoris, kg52
  Įtampa, V220
  Galia, W2200
  Sūkių skaičius, sūk./min.1500
  Našumas, kg/val30~50
  Garantija, mėn12