fbpx
SMA 203-3 Sijojimo ir valymo mašina

Šveicariška aliejinių sėklų valomoji „Bühler SMA“

„SMA“ sijojimo ir valymo mašinos žavi dideliu našumu ir greita prieiga prie sietų, kad būtų galima paprastai valyti ir atlikti techninę priežiūrą – didelis privalumas valant grūdus ir būtinybė perdirbant aliejinių augalų sėklas.

„LACB SMA“. Aliejinių augalų sėklų specialistas

„SMA“ sijojimo ir valymo mašinos žavi dideliu našumu ir greita prieiga prie sietų, kad būtų galima paprastai valyti ir atlikti techninę priežiūrą – didelis privalumas valant grūdus ir būtinybė perdirbant aliejinių augalų sėklas.

Optimalus pasiekiamumas techninei priežiūrai atlikti ir valyti ypač svarbus apdorojant aliejinių augalų sėklas

Dėl specialiai aliejinių augalų sėkloms tiekti naudojamo mechanizmo abiejų tipų mašinos atitinka aukštus aliejinių augalų sėklų valymui keliamus reikalavimus. Taigi labai svarbus patogus sietų pasiekiamumas iš priekinės pusės, kad juos būtų galima paprastai pakeisti ir valyti. Didesnis atstumas tarp sijojimo plokštumų ir didelės produkto išleidimo angos kur kas palengvina valymą ir techninę priežiūrą.

SMA Sijojimo ir valymo mašinos
Aukšta valymo kokybė ir didelis našumas nepatiriant didelių išlaidų

„SMA“ sijojimo ir valymo mašinos pasižymi ne tik dideliu našumu iki 220 t/h (kviečiams), bet ir puikiais valymo rezultatais. Padavimo srityje ir šoniniuose produkto išleidimo angose esantis audeklas neleidžia dulkėms pasklisti į aplinką. Vienoje optimizuotos konstrukcijos mašinoje derinama aspiracija ir išbandytas sieto valymas sukamaisiais judesiais, todėl „SMA“ užtikrina optimalų kainos ir našumo santykį.

Trumpai apie pranašumus
  • Pastovi aukšta valymo kokybė, net esant dideliam našumui.
  • Paprasta prieiga techninei priežiūrai ir valymui.
  • Optimalus kainos ir našumo santykis.
Veikimo principas

SMA sijojimo ir valymo mašinos veikimo principas
Galimybės rinktis leidžia lanksčiau pritaikyti mašiną ir patenkinti visus poreikius

Vietoj padavimo aspiracijos kanalo „SMA 203-3“ galite naudoti dvigubą padavimą. Pasirinktinai įsigyjamas plokšteles iš poliuretano galima sumontuoti kaip apsaugą nuo susidėvėjimo produkto padavimo srityje, produkto paskirstymo kanaluose ir vertikaliame ištraukimo kanale. Naudojant lukštams atskirti, reguliuojamo aukščio nusiurbimo atvamzdžius galima pritvirtinti prie „SMA 203-3“ pirminio valymo sieto (variantas: „OL“). Tokiu būdu nuo aliejinių augalų sėklų puikiai atskiriami jų lukštai.

Techniniai duomenys ir našumas
SMA 203-3“SMA 206-6“
Maks. našumas
Kviečiai, kukurūzai 110 / 220* t/val220 / 440* t/val
Saulėgrąžos, drėgni kukurūzai55 t/val110 t/val
Rapsai45 t/val90 t/val
Sojos pupelės100 t/val200 t/val
Darbinis plotis2,0 m2,0 m
Sietų plotas12 m224 m2
Matmenys (I x P x A)3,74 x 2,93 x 2,75 m4,47 x 3,40 x 4,29 m
Variklio galia2,2 + 0,75 kW3,0 + 0,75 kW
Aspiracijos jungtis245 m3/min550 m3/min
* Skirta grubiajam valymui.