fbpx

Daniški moduliniai sandėliavimo bokštai „BM Modular silo“

BM modulinis bokštas yra kvadrato formos iš modulių pagamintas sandėliavimo bokštas, skirtas sausoms medžiagoms (produktams) laikyti. Ne vieną dešimtmetį šis sandėliavimo bokštas garsėjo savo labai aukšta kokybe ir gamybos tikslumu.

Modulinis sandėliavimo bokštas

BM modulinis bokštas yra kvadrato formos iš modulių pagamintas sandėliavimo bokštas, skirtas sausoms medžiagoms (produktams) laikyti.
Ne vieną dešimtmetį šis sandėliavimo bokštas garsėjo savo labai aukšta kokybe ir gamybos tikslumu.

Cinkuota
Visos plokščių dalys ant šio sandėliavimo bokšto yra cinkuotos, kad būtų užtikrintas ilgas tinkamumo eksploatuoti laikas. Lygios plieno plokštės užtikrina puikia vidinę higieną ir optimalų produkto (medžiagos) išpylimą iš sandėliavimo bokšto. Plokštes galima valyti dideliu slėgiu. Sandėliavimo bokštas gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Modulinė sistema užtikrina platų derinių, kuriuos galima lengvai pritaikyti jūsų poreikiams ir erdvei, asortimentą. Kiekvienas modulis yra pagamintas iš plokščių, kurias lengva sumontuoti įrangos eksploatavimo vietoje. Visų modulinių sandėliavimo bokštų modelių, montuojamų su 45° apatine dalimi, aukštį vėliau galima padidinti iki didžiausiojo serijos modelio. 100 ir 125 modelių bokštų, montuojamų su 60° apatine dalimi, aukštį vėliau galima padidinti iki didžiausiojo serijos modelio.

Modulinis sandėliavimo bokštas

Montuoti jau turimuose pastatuose nėra sudėtinga, nes visas sandėliavimo bokšto dalis galima įnešti per standartinių durų tarpdurį.

Įpurškimo blokas yra sukomplektuotas su autocisternos prijungimo junge, vamzdynu, filtrų dėžute ir filtrų maišeliu. Visas dalis galima pristatyti kartu su sandėliavimo bokštu arba lengvai pritvirtinti vėliau.

Kūgio formos apatinė dalis yra dviejų skirtingų nuolydžių.
45° kūgis tinka lengvai judančiai srautu medžiagai, pavyzdžiui, pašarų granulėms, javų grūdams ir medienos granulėms. Išmetimo angos matmenys yra 300×300 mm ir yra sumontuota su viena uždaromąja sklende.
60° kūgis nuo viršaus iki apačios yra sumontuotas su pertvaros sienomis. Jis tinka medžiagoms, kurios ne taip lengvai juda sraute, pavyzdžiui, mišrūs pašarai ir sojos pupelių miltai.
Išmetimo angos matmenys yra 500×500. Ji sumontuota su 250×500 mm dydžio uždaromosiomis sklendėmis. Naudodami šias dvi sklendes pakaitomis, galite užtikrinti, kad iš sandėliavimo bokšto (piltuvo) visada būtų pašalinti senieji pašarai / medžiaga. Tik 100 modelis tiekiamas be pertvaros sienos, bet su 300×300 mm išmetimo anga.

Atraminės kojos ilgis pakoreguotas, kad po sandėliavimo bokštu būtų galima sumontuoti daugumą standartinių padavimo sistemos įleidimo angų ir sraigtų. Išmetimo angos aukštį galima reguliuoti pagal poreikį naudojant ilginamąsias atramines kojas iš mūsų plataus asortimento.

Įprastinė įranga
Modulinis sandėliavimo bokštas (piltuvas) tiekiamas su patikros liuku, stebėjimo langeliu, rankiniu būdu valdoma uždaromąja sklende ir plieniniu gaubtu.

Modulinis bokštas techniniai duomenys

Įrangos montavimo rekomendacijos:

  • įrangą montuoja du kvalifikuoti ir patyrę sandėliavimo bokštų montuotojai;
  • būtina turėti keltuvą arba kraną;
  • būtina turėti elektrinius arba hidraulinius įrankius;
  • montavimo darbai atliekami ant lygaus betoninio paviršiaus;
  • montavimo darbams turi būti pakankamai vietos;
  • būtina užtikrinti optimalų apšvietimą;
  • turi būti galimybė visas dalis išsidėlioti montavimo vietoje, kad montuotojai jas galėtų lengvai pasiekti;
  • reikia turėti sunkvežimį iškrovimui.