fbpx

Daniški sandėliavimo bokštai „BM Mineralsilo“

Bokštas „BM Mineralsilo“ yra kvadrato formos modulinis sandėliavimo (pylimo) bokštas, skirtas sausoms mineralinėms medžiagoms (produktams) laikyti. Ne vieną dešimtmetį šie sandėliavimo bokštai garsėjo savo labai aukšta kokybe.

Sausų mineralinių medžiagų sandėliavimo bokštas

Bokštas „BM Mineralsilo“ yra kvadrato formos modulinis sandėliavimo (pylimo) bokštas, skirtas sausoms mineralinėms medžiagoms (produktams) laikyti.
Ne vieną dešimtmetį šie sandėliavimo bokštai garsėjo savo labai aukšta kokybe.

Cinkuotos karštuoju būdu plokštės, pasi-yminčios ilgu tinkamumo eksploatuoti laiku, yra standartinė šio sandėliavimo bokšto įranga. Lygios plieninės plokštės užtikrina nepriekaištingas higienos ir optimalaus bokšto ištuštinimo sąlygas. Plokštėms nuvalyti galima naudoti aukšto slėgio valymo prietaisą. Sandėliavimo bokštas gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Modulinė sistema užtikrina platų derinių, kuriuos galima lengvai pritaikyti pagal poreikius ir erdvę, pasirinkimą. Kiekvienas modulis yra pagamintas iš plokščių, kurias lengva surinkti įrangos eksploatavimo vietoje.

Įrangą sumontuoti jau esamuose pastatuose paprasta, nes visos bokšto dalys lengvai telpa per standartinių durų tarpą.

Apatinės dalies kūgis yra gaminamas su 60° nuolydžiu ir pertvarinėmis sienelėmis per visą įrangos ilgį. Išleidimo anga yra 300×300 mm matmenų ir sumontuota su dviem 150×300 mm dydžio uždaromosiomis sklendėmis. Naudodami šias dvi sklendes pakaitomis, galite užtikrinti, kad iš sandėliavimo bokšto (piltuvo) visada būtų pašalinta senoji medžiaga.

Mineralinių medžiagų sandėliavimo bokštas
Atraminių kojų ilgis reguliuojamas, kad po sandėliavimo bokštu (piltuvu) būtų galima sumontuoti daugumą sraigtų. Išleidimo angos aukštį galima, žinoma, reguliuoti pagal poreikį naudojant ilginamąsias atramines kojas iš mūsų plataus asortimento.

Įprastinė įranga
„BM Mineralsilo“ bokštas tiekiamas su patikros liuku, sumontuotu gaubte, rankiniu būdu reguliuojama uždaromąja sklende, plieniniu gaubtu ir yra sukomplektuotas su įpurškimo bloku, montuojamu su autocisternos junge, vamzdžiais, filtrų dėžute ir filtrų maišeliu.

Priedai, pavyzdžiui, kiekio daviklis, vibratorius ir kėlimo stočių perėjimo dalys, sraigto įleidimo angos, yra užsakomi kaip papildoma įranga.

Mineralsilo techniniai duomenys

Įrangos montavimo rekomendacijos:

  • įrangą montuoja du kvalifikuoti ir patyrę sandėliavimo bokštų montuotojai;
  • būtina turėti keltuvą arba kraną;
  • būtina turėti elektrinius arba hidraulinius įrankius;
  • montavimo darbai atliekami ant lygaus betoninio paviršiaus;
  • montavimo darbams turi būti pakankamai vietos;
  • būtina užtikrinti optimalų apšvietimą;
  • turi būti galimybė visas dalis išsidėlioti montavimo vietoje, kad montuotojai jas galėtų lengvai pasiekti;
  • reikia turėti sunkvežimį iškrovimui.