fbpx
Danų gamybos kompiuterinės pašarų gamybos valdymo sistemos Flexmill

Malūnų ir maišytuvų kompiuteris „Skiold“ Flexmill

Patogios konstrukcijos malūno / maišytuvo kompiuterinė valdymo sistema kasdieniam darbui palengvinti. Aprėpia iki 50 žaliavų, 50 receptų ir atsargų valdymo variantų. Galimybė tiekimą vykdyti sekcijomis, galima naudoti 3 svėrimo sistemas. Patogus valdymas ir gamybos duomenų apžvalga. Daugybė kitų privalumų...

„SKIOLD FLEXMIX“ –Malūnų / Maišytuvų kompiuterių ateitis

  • Patogi konstrukcija su netiesioginiu apšvietimu
  • Galimybė tiekimą vykdyti sekcijomis
  • Galima naudoti 3 svėrimo sistemas
  • Optimalus visų malūno / maišytuvo įrenginio galimybių išnaudojimas
  • Patogesnis valdymas ir gamybos duomenų apžvalga
  • Aprėpia iki 50 žaliavų, 50 receptų ir atsargų valdymo variantų

Danų gamybos pašarų gamybos valdymo sistemos Flexmill

SKIOLD FLEXMIX“ Malūno / Maišytuvo kompiuteris – visiems galimiems poreikiams

Malūno / maišytuvo kompiuteris – visiems galimiems poreikiams

FlexMix“ – bendrovės „SKIOLD“ atsakas šiuolaikiškų pašarų gamybos įmonių poreikį gamybos kontrolei.

Buvo ypač svarbu sukonstruoti universalų ir patogų kompiuterį kasdieniam darbui palengvinti. Jį galima lengvai papildyti ir pritaikyti naujai atsiradusiems poreikiams. Kompiuteriu galima patogiai apžvelgti gamybos procesus ir prieiti prie reikiamų duomenų ekonominei analizei atlikti.

Optimalus ir universalus

„FlexMix“ lanksčiai pritaikomas pagal šiuolaikinės gamybos poreikius, t. y. sistema valdoma pagal žaliavų paskirstymą, o tai reiškia, kad vienos rūšies žaliavos (pvz., kviečiai) gali būti laikomi keliuose skirtinguose bokštuose. Sistema pati nusprendžia, iš kurio bokšto paimti kviečių, ir tuo pat metu automatiškai kontroliuoja sąnaudas bei atsargas.

Dar vienas svarbus pranašumas – galimybė naudoti iki trijų skirtingų svėrimo sistemų, todėl atskira svėrimo sistema galima pasverti labai mažus kiekius, pvz., skystų mineralinių medžiagų.

„FlexMix“ gali kontroliuoti įvairiais maišymo principais veikiančius įrenginius. Įprastai naudojamas vienas maišytuvas, o sudėtingesniais atvejais maišytuvas veikia su priešais ir už maišytuvo įrengtais bunkeriais bei vienu metu gali būti maišomi keli pašarų mišiniai.

Valdymas ir apžvalga

„FlexMix“ standartiškai gali atlikti nesuskaičiuojamą kiekį registracijų ir skaičiavimų, todėl naudotojas gali gauti visapusišką informaciją apie gaminamo pašaro finansinę ir mitybinę vertę.

„FlexMix“ automatiškai skaičiuoja 10 skirtingų gamybos duomenų, pvz., paruošto pašaro kainą, energijos, baltymų, amino rūgščių, fosforo ir pan. kiekį.

Visi gamybos duomenys ir pavojaus signalai registruojami, kad būtų galima juos iššaukti vėliau. Kompiuteris gali registruoti ne tik gamybos duomenis, bet ir žaliavų atsargas, pateikti pavojaus signalų pranešimus, kai lieka mažas žaliavų likutis.

„SKIOLD FlexMix“ – optimalus valdymas

Optimalus valdymas

„FlexMix“ kompiuteris yra optimalus įrankis dideliems ir sudėtingiems agregatams valdyti.

Sistemą sudaro standartinis kompiuteris su grafine programine įranga, leidžiančia ypač išsamiai ir patogiai apžvelgti.

Agregatą galima atnaujinti ir valdyti per modemą, užtikrinantį efektyvią priežiūrą ir trikdžių koregavimą tiesiogiai iš „SKIOLD“ priežiūros skyriaus.

Centralizuotas malūno valdymas

Iš visų agregatų, daugiausiai energijos sunaudoja malūnas, todėl ypač svarbu jį tinkamai valdyti, kad būtų pasiektos optimalios energijos sąnaudos ir pašaro struktūra.

Kartu naudojant „FlexMill“ ir „SKIOLD“ diskinius malūnus galima optimaliai panaudoti išteklius.

„FlexMix“ galima užprogramuoti, kad įvairiu rupumu maltų skirtingas žaliavas ir maišytų skirtingus mišinius, taip išgaunant tinkamą pašarų struktūrą įvairioms gyvulių grupėms šerti. Tokiu būdu užtikrinama, kad pašarai bus optimaliai panaudojami ir garantuojama gyvulių sveikata.

Šiuolaikinis ūkininkas, naudodamas „SKIOLD FlexMix“, gali būti tikras, kad bus patenkinami poreikiai ir ateityje, nes ši sistema pasižymi lanksčiomis pritaikymo galimybėmis ir optimaliai valdo pašarų gamybos procesą.

Patogumas

„FlexMix“ komplektuojamas su dideliu apšviestu ekranu, kuriame naudotojui aiškiai pateikiama visa reikiama informacija. Veikimas logiškas, o veikimo klaidų tikimybė ribota, nes programoje įdiegta apsauga. Kiekviena sistema pritaikoma pagal individualius poreikius, o kompiuterio valdymo skydelis komplektuojamas su individualia srauto diagrama, vaizduojančia visus įrenginius. Srauto diagramoje įrengtos valdymo lemputės ir mygtukai agregatui valdyti rankiniu būdu.

Techniniai duomenys
Žaliavos: 50Trijų etapų maišymo procedūros valdymas
Receptai: 50Automatinis malimo rupumo reguliavimas
Iki 20 žaliavų kiekviename recepteSkaitinis-raidinis ekranas
Pašaro dalių skaičius: 40Paleidimas naudojant 24 valandų laikrodį
Prižiūri 3 svėrimo sistemasPaleidimas naudojant bokšte įrengtą jutiklį
Dozavimas mažomis ir didelėmis porcijomisRankinis paleidimas naudojant klaviatūrą
Pašarų analizė – 10 komponentų duomenysJungtis su spausdintuvu
Bokšto valdymas su mažu atsargų kiekiuKompiuterio jungtis
Apšviestas ekranasGamybos istorija
Atskiras svėrimo rodmenų sustiprinimas su galimybe pateikti svėrimo rodmenisPavojaus signalų istorija
Tikslus mažo kiekio svėrimasPenkios tiekimo programos tiekimui į sekcijas
Kompiuterio valdymas su grafine programine įranga