fbpx
Kompaktiška kombinuotųjų pašarų gamybos linija su dozavimo funkcija

Kompaktiška kombinuotųjų pašarų gamybos linija su dozavimo funkcija

~57000€

Našumas apytiksliai 2,5 t/val. gaminant kombinuotuosius pašarus ir apie 1,5 t/val. gaminant premiksus. Maišytuvai nuo 300 iki 2000 kg.

Kompaktiška kombinuotųjų pašarų dozavimo ir maišymo sistema HIMEL

Pašarus galima gaminti iš tokių komponentų kaip kviečiai, miežiai, kukurūzai ir kiti grūdų komponentai, taip pat sojų ir saulėgrąžų rupiniai, premiksai ir kiti mineraliniai papildai bei vitaminai.

Dozavimo ir maišymo sistema

Operatyviam kombinuotojo pašaro sudedamųjų dalių pagrindinių komponentų sandėliavimui ir papildymui bare yra įrengti 6 dozavimo sraigtai Ø102 mm su apytiksliai 188 litrų talpos pakrovimo piltuvais, kurie savo ruožtu pakraunami rankiniu būdu iš viršaus. Tada dozavimo sraigtai pakrauna horizontalų maišytuvą HOM-5, sumontuotą ant svorio jutiklių su dozavimo valdymu, kurį pagal nurodytą receptūrą atlieka svėrimo kompiuteris WDC25. Paruoštas pašaras automatiniu režimu iškraunamas sraigtinių konvejerių FS150 pagalba, svėrimo kompiuteriui paduodant signalą elektriniam vožtuvui.

Valdymo sistema (procesų automatizavimas)

Kombinuotųjų pašarų dozavimo ir maišymo sistemoje yra įrengta elektrinė skirstomoji spinta technologinių procesų valdymui. Į pristatomą rinkinį įeina vamzdynai, tvirtinimo ir montavimo medžiagos.

Kompaktiška kombinuotųjų pašarų gamybos linija su dozavimo funkcija
Brėžinys
KomplektacijaKiekis
Dozavimo sraigtas Ø102, 3,0 m, 1,1 kW, 400 V, apie 71 aps./min., iš nerūdijančiojo plieno, kurio išėjimo angos skersmuo yra Ø150 mm6
Nerūdijančiojo plieno įleidimo piltuvas 45° su nuimamu dangčiu, talpa – maždaug 188 litrai 6
Horizontalus maišytuvas HOM5 apie 500 kg, su 6 pakrovimo atvamzdžiais Ø150 mm1
Sraigtinis konvejeris FS150F su redukciniu varikliu, 3,0 m, 45° išėjimo anga 150 mm1
Svėrimo ir dozavimo kompiuteris WDC251
Vamzdžių dalių paketas, skirstomoji spinta1