fbpx
Sandėliavimo bokštas su iškrovimo sraigtu

Daniški sandėliavimo bokštai su iškrovimo sraigtu „BM Silo“

Sandėliavimo bokštas su išmetimo sraigtu yra puikus pasirinkimas sandėliuoti ir išpilti rupius miltus ir kitas lengvas medžiagas, kurios dažnai užkemša įrangą.

Sandėliavimo bokštas su iškrovimo sraigtu

Sandėliavimo bokštas su išmetimo sraigtu yra puikus pasirinkimas sandėliuoti ir išpilti rupius miltus ir kitas lengvas medžiagas, kurios dažnai užkemša įrangą.
Sandėliavimo bokštas yra modulinis ir turi netik bendrų sudedamųjų dalių su BM moduliniu bokštu, bet ir pasižymi tokiais privalumais, kaip ilgu tinkamumo eksploatuoti laiku, cinkuotomis plokščių dalimis, daugybės derinių pasirinkimu ir gera higiena.

Apatinio piltuvo dvi šoninės dalys yra vertikalios, kitos dvi pakreiptos 60° kampu. Per visą piltuvo ilgį yra sumontuotas tvirtas 152 mm lovinis sraigtas.

Lovinis sraigtas yra atviras per visą segmento ilgį. Sraigto žingsnyje tarp dviejų gretimų vijų yra du skirtingi nuolydžiai.
Lovinio sraigto išleidimo anga Q-16 yra sandėliavimo bokšto išorinėje pusėje tokioje padėtyje, kad, sukantis sraigtui, turinys tekėtų tik lauk. Sraigtą maitina galingas sliekinės pavaros variklis, kuris veikia 93 sūk./min. įprastiniu greičiu. Didelis sliekinių pavarų variklių asortimentas suteikia jums galimybę keisti sraigto našumą.

Maišytuvą galima sumontuoti ypač sunkioms medžiagoms. Galima įsigyti 100–200 modelio maišytuvą su grandinine pavara, kurią varo sraigto variklis arba atskiras sliekinės pavaros variklis. 250 ir 300 modelių maišytuvus galima įsigyti tik su sliekinės pavaros varikliu, užtikrinančiu, kad maišytuvas veiks tik tada, kai reikės.

Sandėliavimo bokštai su iškrovimo sraigtu "BM Silo"
Įpurškimo blokas yra sukomplektuotas su autocisternos prijungimo junge, vamzdynu, filtrų dėžute ir filtrų maišeliu. Visas dalis galima pristatyti kartu su sandėliavimo bokštu arba lengvai pritvirtinti vėliau.

Atraminės kojos ilgis sureguliuotas, kad galima būtų po sandėlio bokšto išmetimo anga pritvirtinti lovinius sraigtus ir sraigtinius transporterius. Išleidimo angos aukštį galima natūraliai pakeisti, kaip reikia, naudojant ilginamąsias atramines kojas iš mūsų plataus asortimento.

Įprastinė įranga
Sandėliavimo bokštą su išmetimo sraigtu galima įsigyti kartu su patikros durimis, patikros stiklu, plieniniu gaubtu ir loviniu sraigtu su sliekinės pavaros varikliu.

Papildomai pasirenkamą ir įsigyjamą įrangą, pavyzdžiui, įpurškimo bloką, vibratorius ir jungiamąsias sraigtų ir padavimo sistemos įleidimo angų dalis ir pan., galima pristatyti kartu.

Sandėliavimo bokštas su iškrovimo sraigtu techniniai duomenys

Įrangos montavimo rekomendacijos:

  • įrangą montuoja du kvalifikuoti ir patyrę sandėliavimo bokštų montuotojai;
  • būtina turėti keltuvą arba kraną;
  • būtina turėti elektrinius arba hidraulinius įrankius;
  • montavimo darbai atliekami ant lygaus betoninio paviršiaus;
  • montavimo darbams turi būti pakankamai vietos;
  • būtina užtikrinti optimalų apšvietimą;
  • turi būti galimybė visas dalis išsidėlioti montavimo vietoje, kad montuotojai jas galėtų lengvai pasiekti;
  • reikia turėti sunkvežimį iškrovimui.