fbpx

Daniški sandėliavimo bokštai „BM Agrosilo“

„BM Agrosilo“ sandėliavimo bokštas yra BM modulinio bokšto „jaunesnysis brolis“, kuris ne vieną dešimtmetį garsėja savo nepriekaištinga kokybe.

Aukštos kokybės Daniški sandėliavimo bokštai „Agrosilo“

„BM Agrosilo“ sandėliavimo bokštas yra BM modulinio bokšto „jaunesnysis brolis“, kuris ne vieną dešimtmetį garsėja savo nepriekaištinga kokybe.

Pats sandėliavimo bokštas išliko nepakitęs. Tik optimizuota atraminės kojos konstrukcija ir kūgio formos apatinė dalis be skiriamosios sienos. Modifikacijos užtikrina du akivaizdžius privalumus – ekonomiškumą, t. y. mažesnes sąnaudas, ir trumpesnį įrangos surinkimo laiką.

Cinkuota
Kad būtų užtikrintas ilgas tinkamumo eksploatuoti laikas, visos plokščių dalys yra nucinkuotos. Lygios plieno plokštės užtikrina puikia vidinę higieną ir optimalų produkto (medžiagos) išpylimą iš sandėliavimo bokšto. Plokštes galima valyti dideliu slėgiu.

Modulinė sistema užtikrina daugybę derinių, kuriuos lengva pritaikyti individualiems poreikiams ir ypatingoms sąlygoms. Atskirus modulius sudaro plokščių dalys, kurias galima lengvai surinkti darbo vietoje. Visų sandėliavimo bokštų aukštį vėliau galima padidinti, kad būtų suformuotas didžiausias serijos modelis, išskyrus 300 tipą.

Montuoti esamuose pastatuose nėra sudėtinga, nes visas sandėliavimo bokšto dalis galima įnešti per standartinių durų tarpdurį.

Įpurškimo blokas yra sukomplektuotas su autocisternos prijungimo junge, vamzdynu, filtrų dėžute ir filtrų maišeliu. Visas dalis galima pristatyti kartu su sandėliavimo bokštu arba lengvai pritvirtinti vėliau.

Sandėliavimo bokštas "BM Agrosilo"
Sandėliavimo bokšto išleidimo angos matmenys yra 300×300 mm kartu su junge, kuri tinka BM padavimo sraigtų blokams. Sandėlyje turime sraigtų ir padavimo sistemos įleidimo angų adapterius.

Kūgio formos apatinė dalis gali būti dviejų kampų – 45° ir 60°. 45° kūgis tinka lengvai judančiai srautu medžiagai, pavyzdžiui, pašarų granulėms, javų grūdams ir medienos granulėms. Išmetimo angos matmenys yra 300×300 mm ir yra sumontuota su viena uždaromąja sklende.

Atraminių kojų ilgis pakoreguotas, kad po sandėliavimo bokštu būtų galima sumontuoti daugumą standartinių padavimo sistemos įleidimo angų ir sraigtų.
Išmetimo angos aukštį galima reguliuoti pagal poreikį naudojant ilginamąsias atramines kojas iš mūsų plataus asortimento.

Įprastinė įranga
„BM Agrosilo“ sandėliavimo bokštas tiekiamas su patikros durelėmis, patikros langeliu, rankiniu būdų reguliuojama uždaromąja sklende ir plieniniu gaubtu.

Papildomai pasirenkamą ir įsigyjamą įrangą, pavyzdžiui, įpurškimo bloką, vibratorius ir jungiamąsias sraigtų ir padavimo sistemos įleidimo angų dalis ir pan., galima pristatyti kartu.

Pertvara
„BM Agrosilo“ gali būti tiekiamas kartu ir su pertvara.

Įrangos montavimo rekomendacijos:

  • įrangą montuoja du kvalifikuoti ir patyrę sandėliavimo bokštų montuotojai;
  • būtina turėti keltuvą arba kraną;
  • būtina turėti elektrinius arba hidraulinius įrankius;
  • montavimo darbai atliekami ant lygaus betoninio paviršiaus;
  • montavimo darbams turi būti pakankamai vietos;
  • būtina užtikrinti optimalų apšvietimą;
  • turi būti galimybė visas dalis išsidėlioti montavimo vietoje, kad montuotojai jas galėtų lengvai pasiekti;
  • reikia turėti sunkvežimį iškrovimui.