fbpx
Modulinis lauko sandėliavimo bokštas

Daniški moduliniai lauko sandėliavimo bokštai „BM Silo“

BM modulinis bokštas yra kvadrato formos iš modulių pagamintas sandėliavimo bokštas, skirtas sausoms medžiagoms laikyti.

Modulinis lauko sandėliavimo bokštas

BM modulinis bokštas yra kvadrato formos iš modulių pagamintas sandėliavimo bokštas, skirtas sausoms medžiagoms laikyti.

Ant šoninių sandėliavimo bokšto sienų sumontuotos išorinės jungės su nusklembtais žemyn kraštais, kurios užsandarina horizontaliąsias jungtis. Jungės ir patvarios gumunio užpildo juostos užtikrina, kad sandėliavimo bokštas būtų visiškai sandarus.

Nustatytieji sandėliavimo bokšto dydžiai atitinka pagrindinius vėjo greičio reikalavimus Vb = 27 m/s II kategorijos teritorijoje ir sniego apkrovos reikalavimus Sk = 0,9 kN/m².

Cinkuota
Kad būtų užtikrintas ilgas tinkamumo eksploatuoti laikas, visos tokių sandėliavimo bokštų plokštės yra cinkuotos. Lygios plieno plokštės užtikrina puikią higieną ir optimalų produkto (medžiagos) išpylimą iš sandėliavimo bokšto. Plokštes galima valyti dideliu slėgiu. Sandėliavimo bokštas gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Modulinė sistema užtikrina daugybę derinių, kuriuos lengva pritaikyti individualiems poreikiams ir ypatingoms sąlygoms. 150–250 modelių aukštį bet kada galima padidinti, kad būtų suformuotas tokio dydžio didžiausias modulis.

45° stogas su ciklonu ir įpurškimo vamzdis yra standartinė įranga. Viršutinis ciklono vėdinimo blokas yra uždengtas apsaugos nuo lietaus gaubteliu. Apdorojant daug dulkių sukeliančias medžiagas, apsaugos nuo lietaus gaubtelį galima pakeisti ventiliaciniu vamzdžiu, nukreiptu sandėliavimo bokšto siena žemyn. Sandėliavimo bokštą galima naudoti ir be įpurškimo sistemos įrangos, kai bokštas pildomas naudojant sraigtą arba elevatorių.

Moduliniai lauko sandėliavimo bokštai
Kūgio formos apatinė dalis yra dviejų skirtingų nuolydžių.
45° kūgis tinka lengvai sraute judančioms medžiagoms. Išmetimo angos matmenys yra 300×300 mm ir yra sumontuota su viena uždaromąja sklende
60° kūgis yra sumontuotas su vertikalia skiriamąja siena. Jis tinka medžiagoms, kurios ne taip gerai juda sraute. Išleidimo anga yra 500×500 mm dydžio ir yra sumontuota su dviem 250×500 mm dydžio uždaromosiomis sklendėmis. Naudodami šias dvi sklendes pakaitomis, galite užtikrinti, kad sandėliavimo bokšte (piltuve) niekada neužsiliks senosios medžiagos.

Atraminių kojų ilgis pakoreguotas, kad po sandėliavimo bokštu būtų galima sumontuoti daugumą padavimo sistemos įleidimo angų ir sraigtų. Išmetimo angos aukštį galima reguliuoti pagal poreikį naudojant ilginamąsias atramines kojas iš mūsų plataus asortimento.

Įprastinė įranga
Įpurškimo vamzdis, prijungimo prie autocisternos jungė, ciklonas su apsaugos nuo lietaus gaubteliu arba ventiliaciniu vamzdžiu, patikros durys su langeliu, rankiniu būdu reguliuojama uždaromoji sklendė ir plėtimosi varžtai įrangai prie pagrindo pritvirtinti.

Modulinis lauko sandėliavimo bokštas techniniai duomenys
Įrangos montavimo rekomendacijos:

  • įrangą montuoja du kvalifikuoti ir patyrę sandėliavimo bokštų montuotojai;
  • būtina turėti keltuvą arba kraną;
  • būtina turėti elektrinius arba hidraulinius įrankius;
  • montavimo darbai atliekami ant lygaus betoninio paviršiaus;
  • montavimo darbams turi būti pakankamai vietos;
  • būtina užtikrinti optimalų apšvietimą;
  • turi būti galimybė visas dalis išsidėlioti montavimo vietoje, kad montuotojai jas galėtų lengvai pasiekti;
  • reikia turėti sunkvežimį iškrovimui.