fbpx
  • CLEAN SILO C-100, C-125, C-150 sandėliavimo bokštai
  • CLEAN SILO C-200, C-250, C-300 sandėliavimo bokštas

Daniški kvadratiniai sandėliavimo bokštai „BM Cleansilo“

„BM Cleansilo“ yra naujos kartos įranga, lyginant su BM moduliniu sandėliavimo bokštu, kuris dešimtmečius žinomas dėl savo aukštos kokybės.

Sandėliavimo bokštai „BM Cleansilo“

„BM Cleansilo“ yra naujos kartos įranga, lyginant su BM moduliniu sandėliavimo bokštu, kuris dešimtmečius žinomas dėl savo aukštos kokybės.

Esama talpykla yra be vidinių tvirtinimo elementų. Ten visi varžtai ir veržlės montuojami tik išorinėje įrangos pusėje. Dėl šios priežasties esate tikri, kad į medžiagos srautą iš bokšto nepateks pašalinių medžiagų (objektų). Optimali atraminių kojų konstrukcija ir kūgio formos apatinė dalis pasižymi dviguba nauda – patrauklesne apdaila ir trumpesniu laiku, kurio reikia įrangai sumontuoti.

Cinkuota
Kad būtų užtikrintas ilgas tinkamumo eksploatuoti laikas, visos plokščių dalys yra cinkuotos. Lygios plieno plokštės užtikrina puikia vidinę higieną ir optimalų produkto (medžiagos) išpylimą iš sandėliavimo bokšto. Plokštes galima valyti dideliu slėgiu.

Modulinė sistema užtikrina platų derinių, kuriuos galima lengvai pritaikyti jūsų poreikiams ir erdvei, asortimentą. Kiekvieną modulį sudaro plokščių dalys, kurios lengvai sumontuojamos įrangos eksploatavimo vietoje. 100 ir 125 tipų aukštį vėliau galima padidinti iki didžiausiojo numatytos serijos modelio.

Montuoti jau esamuose pastatuose nėra sudėtinga, nes visas bokšto dalis galima įnešti per standartinių durų tarpdurį.

BOKŠTAS „CLEAN SILO 100-150“

Kūgio formos apatinė dalis tiekiama su 60° kūgiu, o bokšto išleidimo angos su junge, kuri tinka BM siurbiamosioms dėžutėms, matmenys yra 300×300 mm.

Atraminių kojų ilgis
Atraminės kojos yra standartinių ilgių – nuo 100 cm iki 300 cm ir ilginamos tik kas 10 cm.
Jos tinka daugumai siurbimo vietų (angų), tačiau atramines kojas, žinoma, galima pritaikyti ir pagal savo poreikius.

Clean Silo C-100, C-125, C-150
Clean Silo C-200, C-250, C-300

BOKŠTAS „CLEAN SILO 200-300“

Kūgio formos apatinė dalis tiekiama dviejų skirtingų nuolydžių.
45° kūgis naudojamas lipnioms ir tirštoms medžiagoms, pavyzdžiui, plastikui, javų grūdams ir sėkliniams grūdams. Išleidimo angos matmenys – 300×300 mm ir yra be uždaromosios sklendės.
60° kūgis taip pat naudojamas plastikui, javų grūdams ir sėkliniams javams. Jis atitinka griežtus higienos, įrangos tuštinimo ir valymo reikalavimus.

Atraminių kojų ilgis yra standartinis – nuo 100 cm iki 300 cm, kai atramos ilginamos tik kas 12,5 cm. Be to, atramines kojas galima pailginti naudojant ilginamąsias atramas, kurių ilgis didinamas (mažinamas) 12,5 cm intervalais.

BOKŠTAS „CLEANSILO“

Standartinė įranga. Bokštas „BM Cleansilo“ tiekiamas su patikros liuku ir padalytu į dalis (išardomu) plieniniu gaubtu, kuris padeda įrangą pritaikyti medžiagai (produktui) pildyti per vidurį.

Papildomai pasirenkamą ir įsigyjamą įrangą, pavyzdžiui, įpurškimo bloką, vibratorius ir jungiamąsias sraigtų ir padavimo sistemos įleidimo angų dalis ir pan., galima pristatyti kartu.

CLEAN SILO C-100, C-125, C-150 Techniniai duomenys
CLEAN SILO C-200, C-250, C-300 Techniniai duomenys
Įrangos montavimo rekomendacijos:

  • įrangą montuoja du kvalifikuoti ir patyrę sandėliavimo bokštų montuotojai;
  • būtina turėti keltuvą arba kraną;
  • būtina turėti elektrinius arba hidraulinius įrankius;
  • montavimo darbai atliekami ant lygaus betoninio paviršiaus;
  • montavimo darbams turi būti pakankamai vietos;
  • būtina užtikrinti optimalų apšvietimą;
  • turi būti galimybė visas dalis išsidėlioti montavimo vietoje, kad montuotojai jas galėtų lengvai pasiekti;
  • reikia turėti sunkvežimį iškrovimui.