fbpx
Danų gamybos horizontalūs maišytuvai H2000 IR H2500

Daniški horizontalūs maišytuvai „Skiold“

Efektyvūs, tvirtos pramoninės konstrukcijos Danų gamybos horizontalūs kombinuotų pašarų ir jų ingredientų maišytuvai. Greitai užpildomi ir ištuštinami. Ypač tikslus maišymas 1:100000. Standartiniai 2 000 / 2 500 litrų modeliai. Modulinė maišymo konstrukcija su pirminiu ir išleidimo bunkeriu.

„SKIOLD“ HORIZONTALŪS MAIŠYTUVAI H2000 IR H2500

 • Optimalus ištuštinimas
 • Ypač tikslus maišymas 1:100000
 • Tinka kompiuterizuotiems pašarų malūnams
 • Standartiniai 2 000 / 2 500 litrų modeliai
 • Tvirta konstrukcija su lygiagrečiu velenu ir trapecinio diržo pavara
 • Modulinė maišymo konstrukcija su pirminiu ir išleidimo bunkeriu
 • Ypač efektyvus (taip pat galima pridėti riebalų, alyvos, melasos ir kukurūzų burbuolių).
„SKIOLD“ HORIZONTALŪS MAIŠYTUVAI H2000 IR H2500

Efektyvus maišymas

Konstrukcija
Visas maišytuvas pagamintas iš vientisos suvirinto plieno konstrukcijos su tvirtinimo jungtimis daugybei papildomų įtaisų. Maišytuvo gaubtas suskirstytas į tris dalis, turinčias keturias Ø 150 mm angas žaliavoms įleisti skirtiems vamzdžiams ir patikros durelėmis, pro kurias galima rankomis berti papildomus komponentus, pvz., mineralines medžiagas. Skysti komponentai tiekiami purkštuku, esančiu maišytuvo gale. Viena iš maišytuvo galinių plokščių varžtais pritvirtinta ant sieto, todėl galima lengvai prieiti prie maišymo sraigto, tvirtinamo reguliuojamais guoliais. Maišytuvas įprastai turi Q20 galinę išleidimo angą su rankomis arba varikliu valdoma sklende.
Tvirtos konstrukcijos horizontalus maišytuvas
Pramoninės konstrukcijos, efektyvus horizontalūs maišytuvai SKIOLD
Efektyvus maišymas
Maišymo procesas trunka 4-12 minučių ir tuo metu galima pridėti skystų žaliavų, pvz., riebalų, alyvos, melasos ir iki 50 % kukurūzų burbuolių. „SKIOLD“ rankinio pildymo maišytuvas gaminamas su atviru dvigubu sraigtu ir maišymo sietu, kuris yra cilindrinės formos, kaip ir sraigtas. Taip užtikrinama, kad mišinys bus vientisas ir tolygus bei optimaliai ištuštinamas maišytuvas. Specialios konstrukcijos atviras dvigubas sraigtas viena kryptimi maišo net ir toliausiai maišytuve esančias medžiagas, o mažesnysis centrinis sraigtas stumia medžiagas priešinga kryptimi. Šis maišymo būdas ypač efektyvus, o pašarai sumaišomi į vientisą mišinį.

Maišymo agregatai

Siekiant padidinti tradicinių kompiuterizuotų pašarų malūnų našumą, buvo sukurtas maišymo agregatas su:

 • pirminiu bunkeriu, turinčiu išleidimo angą apačioje,
 • rankinio pildymo maišytuvo versija su dviguba išleidimo anga apačioje.
Pirminis bunkeris
Pirminis bunkeris įrengiamas arba ant rankinio pildymo bunkerio viršaus, arba jungiamas lanksčia jungtimi ir yra su keturiais apkrovos jutimo elementais. Kompiuteriu valdomuose partijomis dozuojančiuose maišymo agregatuose, šie komplektacijos variantai leidžia tiesiogiai sverti pirminiame bunkeryje. Pirminio bunkerio dugnas sudarytas iš dviejų pasvirų pusių, kurių viena yra su apatine sklende, visiškai atidarančia maišytuvą. Sklendė valdoma pneumatiškai dviem cilindrais ir turi indikatorių bei užsifiksuojantį uždarymo įtaisą. Vamzdžių sistema suvienodina oro slėgį tarp pirminio bunkerio ir maišytuvo kai staiga įberiama žaliava.

Maišytuvo dugnas
Maišytuvo dugne yra dvi sklendės su sietais, kuriomis iki galo atidaromas maišytuvas. Reguliuojamos sklendės įrengiamos ant tvirtų velenų ir jos abi turi atidarymo ir uždarymo indikatorius. Sklendės atidaromos ir uždaromos pneumatiniu cilindru ir naudojant uždarymo įtaisą su apsaugine užsifiksavimo funkcija.

Modulinės maišymo konstrukcijos horizontalus maišytuvas
Išleidimo bunkeris
Rankinio pildymo maišytuvo išleidimo bunkeris pristatomas su junge, skirta tiesiogiai montuoti po maišytuvu. Pats bunkeris turi ištuštinimo indikatorių ir dideles patikros dureles. Bunkerį ištuština galingas Ø250 mm sraigtas, varomas varikliu su reduktoriumi. Šis ištuštinimo sraigtas turi didžiausio lygio indikatorių. „SKIOLD“ rankomis užpildomas maišytuvas dėl modulinės konstrukcijos gali būti įvairiai pritaikomas, todėl gali maišyti ypač tiksliai našumu nuo 1 t/val. iki 12 t/val.

„SKIOLD“ HORIZONTALUS MAIŠYTUVAS H2000

 • Kombinuotiesiems pašarams ir jų ingredientams maišyti
 • Ypač tvirta pramoninė konstrukcija
 • Greitai užpildomas ir ištuštinamas
 • Gali būti komplektuojamas su pirminiu bunkeriu ir išleidimo bunkeriu
 • Iki galo ištuštinamas pro spartaus tuštinimo dureles
 • Pilama iki 2 skirtingų skysčių
 • Maišymo laiką ir tikslumą patvirtino MTSE, Vokietija.

SKIOLD horizontalus maišytuvas maišo partijomis ir yra tinkamas ypač tiksliai sumaišyti beveik visų rūšių miltus ar granuliuotas žaliavas. Maišymo procesas trunka 4-12 minutes ir jo metu galima pridėti skystas žaliavas, pvz., riebalus ir aliejų, o taip pat iki 50 % kukurūzų burbuolių.

SKIOLD horizontalūs maišytuvai komplektuojami su atviru dvigubu maišytuvu, o maišymo kamera yra išgaubta tiksliai taip pačiai, kaip sraigtas. Todėl maišoma ypač tolygiai ir lengviau ištuštinti maišytuvą.

Horizontalus maišytuvas gali būti 3 versijų:

 • 1 etapo – tik maišytuvas,
 • 2 etapų – maišytuvas ir pirminis bunkeris,
  Papildomai gali būti įrengiamas pirminio bunkerio stelažas prie apkrovos jutimo elementų
 • 3 etapų – maišytuvas ir pirminis bunkeris bei iškrovimo bunkeris

Etapų skaičius priklauso nuo reikalingo našumo.

Techninės sąlygos
Horizontalus maišytuvas
Maišymo našumas iki (m³/val.)14
Partijos dydis (litrai)2000
Partijos dydis (kg))1000
Maišymo laikas (sausi ingredientai) (minutės): 6-8
Maišymo laikas (skysti ingredientai < 6%) (minutės): 8-10
Maišymo tikslumas1:100 000
Variklio galingumas (kW)11
Ištuštinimo pavaraPneumatika
Maišytuvo nuosavas svoris (kg)1000
IšleidimasQ20 / 200 x 550 mm