fbpx
DAMAS „LOFCO“ ASPIRATORIUS

Daniškas turbo technologijos aspiratorius „Damas Lofco“

„Lofco“ – labai našus aspiratorius su įmontuota oro perdirbimo sistema, skirtas lengvų dalelių atskyrimui nuo grūdų, sėklų ir kitų granuliuotų medžiagų.

Našus naujos turbo technologijos aspiratorius

„Lofco“ – įrenginys yra didelio našumo aspiratorius su įmontuota oro perdirbimo sistema lengvoms kietosioms dalelėms išskirti iš grūdų, sėklų ir kitos granuliuotos medžiagos.

„Lofco“ aspiratorius yra unikalus įrenginys lengviems produktams atskirti, nes jame įrengta labai didelio našumo išsiurbimo kamera su įdiegta naujai sukurta turbotechnika, sujungta su pagal dažnį veikiančiu ventiliatoriumi.

Virš padavimo velenų yra sumontuotas dvigubas sliekinis sraigtas. Šis sliekinis sraigtas užtikrina, kad medžiaga būtų tolygiai paskirstyta. Mechanizmo našumą galima reguliuoti naudojant padavimo šliaužiklį, sumontuotą ties padavimo velenu, taip susidaro galimybė atskirti daleles veiksmingiausiai.

„Lofco“ – aspiratorius yra pramoninė, kompaktiška ir aplinkosaugos reikalavimus atitinkanti konstrukcija, kurią lengva eksploatuoti.

Įrenginio privalumai
  • „Lofco“ Lofco aspiratorius išsivalo savaime dėl savo higieniškos konstrukcijos.
  • Ligi šiol nėra žinomas didesnis našumas, kuriuo pasižymi Lofco aspiratorius, idealiai paskirstantis medžiagą ir turintis įdiegtą naują turbotechniką.
  • „Lofco“ aspiratorius neskleidžia vibracijos ir jam reikia labai nedaug erdvės dėl jo našumo.
  • „Lofco“ aspiratorius nesukelia daug triukšmo, atitinka aplinkosaugos reikalavimus ir naudoja mažai elektros energijos.
  • Su „Lofco“ įrenginiu galima papildomai įsigyti ir padavimo veleną su įmontuotu pagal dažnį reguliuojamu varikliu greičiui kontroliuoti.
Orientaciniai pajėgumai NuoIki
Pirminis valymas, kviečiait/val.45220
Salyklinių miežių rūšiavimast/val.1050
Intervencinis standartinis valymas, miežiait/val.20100
Pramoninis valymas, rapsait/val.1580
Pramoninis valymas, saulėgrąžos
t/val.2090