fbpx

Pašarų ruošimo įranga

Profesionali valdymo sistema „Skiold“ Flexmill Pro

„SKIOLD FlexMix Pro II“ Išskirtinė ir ypač patogi naudoti valdymo sistema kuri kontroliuoja VISĄ procesą – nuo pradžios iki pabaigos.

Malūnų ir maišytuvų kompiuteris „Skiold“ Flexmill

Patogios konstrukcijos malūno / maišytuvo kompiuterinė valdymo sistema kasdieniam darbui palengvinti. Aprėpia iki 50 žaliavų, 50 receptų ir atsargų valdymo variantų. Galimybė tiekimą vykdyti sekcijomis, galima naudoti 3 svėrimo sistemas. Patogus valdymas ir gamybos duomenų apžvalga. Daugybė kitų privalumų...

Lenkiški grūdų traiškytuvai „Unimetal“

Lenkiški grūdų traiškytuvai „Unimetal“ grūdams ir kukurūzams traiškyti. Našumas nuo 200 kg iki 1000 kg/val. Optimalus kainos ir kokybės santykis. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.

Daniški plaktukiniai malūnai „Skiold“

Plaktukiniai malūnai idealiai tinka gyvulinių pašarų paruošimui. Malūne įmontuotas ventiliatorius, kuris leidžia transportuoti produktus pašarų paruošimo sistemoje ir taip pat juos ataušina. Paprasta, bet tvirta konstrukcija leidžia jį pritaikyti daugumoje jau veikiančių pašarų paruošimo sistemų. Visos susidėvinčios malūno dalys lengvai pakeičiamos originaliomis SKIOLD dalimis. Susidėvinčios dalys pagamintos iš kokybiškos medžiagos, dėl kurių malūnui reikės minimalios priežiūros.

Nuo 1950€

Daniški nuožulnūs maišytuvai „Skiold“

Nuožulnus maišytuvas gali tiksliai sumaišyti beveik bet kokios rūšies žaliavas miltų ar granuliato forma, tinka gyvulių pašarui su traiškytomis žaliavomis maišyti. Gali būti maišomos kukurūzų burbuolės.

Daniški mineralinių medžiagų bunkeriai „Skiold“

Dažyto arba nerūdijančio plieno konstrukcijos mineralinių medžiagų bunkeriai naudojami premiksų mišiniams pernešti į maišytuvą ar drėgno pašaro baką. Galimi nerūdijančio ar armatūrinio plieno modeliai. Galima sumontuoti maišytuvą kaip papildomą įtaisą.

Daniški horizontalūs maišytuvai „Skiold“

Efektyvūs, tvirtos pramoninės konstrukcijos Danų gamybos horizontalūs kombinuotų pašarų ir jų ingredientų maišytuvai. Greitai užpildomi ir ištuštinami. Ypač tikslus maišymas 1:100000. Standartiniai 2 000 / 2 500 litrų modeliai. Modulinė maišymo konstrukcija su pirminiu ir išleidimo bunkeriu.

Daniški grūdų traiškytuvai „Skiold“

Kompaktiškos konstrukcijos SKIOLD grūdų traiškytuvai pagaminti pagal aukščiausios kokybės standartus yra skirti visų rūšių javų grūdams traiškyti, o taip pat ir žirniams, pupoms, grikiams, kukurūzams ir panašiai.

Nuo 3075€

Daniški diskiniai malūnai „Skiold“

Diskiniai grūdų malūnai SKIOLD mala / smulkina visas žinomas pašarams naudojamas žaliavas. Nedidelės energijos sąnaudos (5 kW/h/t), netriukšmingi ir visiškai nedulka.

Nuo 1200€

Daniškas kūginis maišytuvas „Skiold“

Bendrovės „Skiold“ gaminamas kūginis maišytuvas atlieka tiek bunkerinių svarstyklių, tiek efektyvaus maišytuvo funkciją. Svarstyklės pagamintos iš ypač patvaraus nerūdijančio plieno ir yra labai patikimos. Kūginis maišytuvas gali sverti partijomis nuo 30 iki 50 kg. Maišytuvo reguliatorius atidaromas automatiškai veikiant pneumatiniam cilindrui. Išleidimo bunkeris yra 300 x 300 mm dydžio, pagamintas iš galvanizuotos plokštės ir tolygiai bei stabiliai išleidžia pašarų žaliavas į malūną. Pylimo lygio jutiklis užtikrina, kad išleidimo bunkeryje visada būtų pakankamai pasvertos žaliavos, kad malūnas nuolat veiktų visu pajėgumu.

Daniška dozavimo sistema „Skiold“ DS500 SQ

„Skiold DS 500 SQ“ mineralinių medžiagų dozavimo sistema naudojama premiksui ir mineralinėms medžiagoms sverti intervalu nuo apyt. 2 kg iki 100 kg partijoje.

Daniška dozavimo sistema „Skiold“ DS500 RD

„Skiold DS 500 RD“ mineralinių medžiagų dozavimo sistema naudojama premiksui ir mineralinėms medžiagoms sverti intervalu nuo apyt. 1 kg iki 100 kg partijoje.

Daniška dozavimo sistema „Skiold“ DS30

„Skiold“ dozavimo sistema DS30 naudojama mikrokomponentams (vitaminams, sausos formos rūgštims ir pan.) ypač tiksliai dozuoti skaičiuojant pagal mažėjančią pradinio indo masę. Dozavimo įtaisas yra Ø 45 mm sraigtas iš nerūdijančio plieno, įprastai dozuojantis partijomis nuo kelių šimtų gramų iki 3-5 kg.

Daniška dozavimo sistema „Skiold“ DS20/DS50

„Skiold“ mikrodozavimo sistema DS20/DS50 naudojama vitaminams, amino rūgštims ir premiksui dozuoti svorio intervalais nuo kelių gramų iki kelių kilogramų partijomis.

Daniška dozavimo sistema „Skiold“ DS100

„Skiold“ dozavimo sistema DS100 naudojama premiksui, vitaminams ir mineralinėms medžiagoms dozuoti nuo kelių kilogramų iki 100 kg partijomis.