fbpx

Malūnai ir traiškytuvai

Lenkiški grūdų traiškytuvai „Unimetal“

Lenkiški grūdų traiškytuvai „Unimetal“ grūdams ir kukurūzams traiškyti. Našumas nuo 200 kg iki 1000 kg/val. Optimalus kainos ir kokybės santykis. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.

Daniški plaktukiniai malūnai „Skiold“

Plaktukiniai malūnai idealiai tinka gyvulinių pašarų paruošimui. Malūne įmontuotas ventiliatorius, kuris leidžia transportuoti produktus pašarų paruošimo sistemoje ir taip pat juos ataušina. Paprasta, bet tvirta konstrukcija leidžia jį pritaikyti daugumoje jau veikiančių pašarų paruošimo sistemų. Visos susidėvinčios malūno dalys lengvai pakeičiamos originaliomis SKIOLD dalimis. Susidėvinčios dalys pagamintos iš kokybiškos medžiagos, dėl kurių malūnui reikės minimalios priežiūros.

Nuo 1950€

Daniški grūdų traiškytuvai „Skiold“

Kompaktiškos konstrukcijos SKIOLD grūdų traiškytuvai pagaminti pagal aukščiausios kokybės standartus yra skirti visų rūšių javų grūdams traiškyti, o taip pat ir žirniams, pupoms, grikiams, kukurūzams ir panašiai.

Nuo 3075€

Daniški diskiniai malūnai „Skiold“

Diskiniai grūdų malūnai SKIOLD mala / smulkina visas žinomas pašarams naudojamas žaliavas. Nedidelės energijos sąnaudos (5 kW/h/t), netriukšmingi ir visiškai nedulka.

Nuo 1200€