fbpx

Maišytuvai

Daniški nuožulnūs maišytuvai „Skiold“

Nuožulnus maišytuvas gali tiksliai sumaišyti beveik bet kokios rūšies žaliavas miltų ar granuliato forma, tinka gyvulių pašarui su traiškytomis žaliavomis maišyti. Gali būti maišomos kukurūzų burbuolės.

Daniški horizontalūs maišytuvai „Skiold“

Efektyvūs, tvirtos pramoninės konstrukcijos Danų gamybos horizontalūs kombinuotų pašarų ir jų ingredientų maišytuvai. Greitai užpildomi ir ištuštinami. Ypač tikslus maišymas 1:100000. Standartiniai 2 000 / 2 500 litrų modeliai. Modulinė maišymo konstrukcija su pirminiu ir išleidimo bunkeriu.

Daniškas kūginis maišytuvas „Skiold“

Bendrovės „Skiold“ gaminamas kūginis maišytuvas atlieka tiek bunkerinių svarstyklių, tiek efektyvaus maišytuvo funkciją. Svarstyklės pagamintos iš ypač patvaraus nerūdijančio plieno ir yra labai patikimos. Kūginis maišytuvas gali sverti partijomis nuo 30 iki 50 kg. Maišytuvo reguliatorius atidaromas automatiškai veikiant pneumatiniam cilindrui. Išleidimo bunkeris yra 300 x 300 mm dydžio, pagamintas iš galvanizuotos plokštės ir tolygiai bei stabiliai išleidžia pašarų žaliavas į malūną. Pylimo lygio jutiklis užtikrina, kad išleidimo bunkeryje visada būtų pakankamai pasvertos žaliavos, kad malūnas nuolat veiktų visu pajėgumu.