fbpx

Sijojimo įranga

Ukrainietiškos valymo mašinos BSX

Universalios ukrainietiškos valomosios BSX yra specialiai suprojektuotos atskirti grūdus nuo lengvų ir stambių priemaišų. Universalios valomosios naudojamos įvairiuose ūkiuose, elevatoriuose, malūnuose, salyklo ir aliejinių kultūrų perdirbimo įmonėse.

Ukrainietiškos grūdų ir sėklų valomosios ISM

Ukrainiečių gamybos grūdų ir sėklų valymo ir rūšiavimo mašinos. Našumas nuo 5 t/val iki 200 t/val.

Šveicariški būgniniai sijotuvai ir aspiratoriai „Bühler LAKA/LAIA“

Grubiojo valymo „Bühler“ būgninis sijotuvas patikimai atskiria įvairių rūšių stambias daleles, pvz., žemės grumstus, medienos gabalėlius arba burbuolių kotus. Našumas iki 800 t/val. Aspiratoriai – efektyviai šalina dulkes ir lengvas priemaišas.

Šveicariška universali grūdų valymo mašina „Bühler TAS LAAB“

Universalios didelių našumų valymo mašinos . Našumas iki 250 t/val. Įrenginiai optimaliai tinkami naudoti gamyklose, kurios priima ir sandėliuoja javų grūdus ir kitas birias medžiagas, uostų infrastruktūrose, malūnuose, siloso gamyklose ir sandėliuose, sėklas apdorojančiose gamyklose ir salyklą gaminančiose gamyklose.

Šveicariška grūdų valomoji „Bühler GrainPLUS “

GrainPLUS serija, tai  visų pažįstamos ir įvertintos BUHLER valomosios SMA 05, SMA 10 ir SMA 20, tik su patobulinimais, suteikiančiais daugiau galimybių ir patogumo naudotojui.

Šveicariška aliejinių sėklų valomoji „Bühler SMA“

„SMA“ sijojimo ir valymo mašinos žavi dideliu našumu ir greita prieiga prie sietų, kad būtų galima paprastai valyti ir atlikti techninę priežiūrą – didelis privalumas valant grūdus ir būtinybė perdirbant aliejinių augalų sėklas.

Grikių ir soros grūdų lukštenimo įrenginys

Aukštos kokybės, pažangios konstrukcijos grikių ir soros grūdų lukštenimo įrenginys. Apdorojimo našumas apie 1 tona per valandą. Nesudėtingai sumontuojamas.

Daniškos kompaktinės sietinės grūdų valomosios

Nebrangios ir kompaktiškos, nedidelių pajėgumų Danų gamybos sietinės grūdinių kultūrų valomosios skirtos įvairioms priemaišoms atskirti. Našumas iki 15 t/val.

Daniškas turbo technologijos aspiratorius „Damas Lofco“

„Lofco“ – labai našus aspiratorius su įmontuota oro perdirbimo sistema, skirtas lengvų dalelių atskyrimui nuo grūdų, sėklų ir kitų granuliuotų medžiagų.

Daniškas skarifikatorius „Damas Hambo“

„Hambo“ – tvirta konstrukcija pasižymintis prietaisas, sudarytas iš rėmo, plieninio korpuso su trijų dalių rotoriumi keičiamais plaktuvais, keičiamu skarifikatoriaus krepšiu, pavaros mechanizmu su varikliu ir plienine išpylimo anga.

Daniškas šiaudų būgnas „Damas Halmu“

„Halmu“ įrenginys naudojamas žaliavinei medžiagai, kurioje yra daug šiaudų arba stambių dalelių, kurias reikia pašalinti prieš galutinį procesą.

Daniškas rūšiavimo stalas „Damas SB“

Danų gamybos rūšiavimo stalas pagal konkretų sunkumą atrenka javų grūdus, ryžius ir t. t., kurie jau buvo atrinkti pagal storį ir ilgį.

Daniškas planetarinio veikimo būgninis separatorius „Damas Sigma“

„Sigma“ yra didelio pajėgumo valymo ir grūdų frakcijų atskyrimo mašina. Jos pagrindinė paskirtis – atlikti pirminį grūdų valymą, atskirti salyklinių miežių grūdų frakciją, taip pat atlikti standartinį intervencinį bei pramoninį javų ir kietųjų sėklų valymą.

Daniškas našaus veikimo aspiratorius „Damas Pulco“

Pulco įrenginys oro srautu veiksmingai atskiria ir lengvuosius, ir sunkiuosius javų grūdus.

Daniškas grūdų ribotuvas / skirtuvas „Damas Kiban“

Plieninės konstrukcijos ribotuvas / skirtuvas su sukamuoju velenu plieniniais strypais. Maksimalus darbo pajėgumas su 22 kW elektros varikliu siekia net 20 tonų per valandą.

Daniškas grūdų ir sėklų skirstytuvas „Damas Hotyp“

„Hotyp“ skirtas tiksliam grūdų ir sėklų skirstymui pagal dydį. Šio proceso metu atskiriami trumpi ir ilgi grūdai.

Daniškas gravitacinis separatorius „Damas Zeta“

„Zeta“ gravitaciniai atskirtuvai naudojami skirtingo savitojo svorio produktams atskirti.

Daniška valymo mašina „Damas UniSeed / DuoSeed“

„UniSeed“ / „DuoSeed“ yra nauja valymo mašinų karta, skirta dideliems ūkiams ir mažoms pramonės įmonėms, kurioms reikia lanksčios gamybos su aukštos kokybės valymu.

Daniška universali grūdų ir sėklų valomoji „Damas Omega“

„Damas Omega“ naudojama visiems valymo ir rūšiavimo procesams nuo pirminio iki aukštos kokybės valymo. Našumas iki 300 t/val. Mašiną galima įsigyti arba su, arba be rūšiuojančių oro sistemų, yra pritaikoma vietiniams oro cirkuliacijos, šilumos atgavimo ir kitiems reikalavimams.

Daniška sietinė valomoji „Skiold“

Danų gamybos „SKIOLD“ sietinė valomoji sukurta produktyviam grūdinių kultūrų valymui. Pirminio valymo mašina iš daugybės rūšių žaliavų, skirtų gyvulių pašarams, pvz., kviečių, miežių, kukurūzų, žirnių ir kt., atskiriamos smulkios ir stambios priemaišos.

Daniška javų grūdų valymo įranga „Damas COMBI V“

„Combi V“ – tai visiškai sukomplektuota javų grūdų valymo įranga, kurią sudaro ribotuvas / skirtuvas, valymo mechanizmas, oro sistemos ir smulkių grūdų modulinis selektorius (cilindrinis trijeris).

Daniška dviejų būgnų valomoji „Skiold“

Dviejų būgnų valomoji sukurta produktyviam valymui. Įrangos pagalba iš daugybės rūšių žaliavų, skirtų gyvulių pašarams, pvz., kviečių, miežių, kukurūzų, žirnių ir kt., atskiriamos smulkios ir stambios priemaišos. Danų gamintojo "SKIOLD" dviejų būgnų valomoji dėl sandaraus modelio ir galimybės prireikus pridėti papildomą dulkių filtravimo įtaisą atitinka aukštus išmetamų dulkių šalinimo reikalavimus.