fbpx

Damas sijojimo įranga

Daniškas turbo technologijos aspiratorius „Damas Lofco“

„Lofco“ – labai našus aspiratorius su įmontuota oro perdirbimo sistema, skirtas lengvų dalelių atskyrimui nuo grūdų, sėklų ir kitų granuliuotų medžiagų.

Daniškas skarifikatorius „Damas Hambo“

„Hambo“ – tvirta konstrukcija pasižymintis prietaisas, sudarytas iš rėmo, plieninio korpuso su trijų dalių rotoriumi keičiamais plaktuvais, keičiamu skarifikatoriaus krepšiu, pavaros mechanizmu su varikliu ir plienine išpylimo anga.

Daniškas šiaudų būgnas „Damas Halmu“

„Halmu“ įrenginys naudojamas žaliavinei medžiagai, kurioje yra daug šiaudų arba stambių dalelių, kurias reikia pašalinti prieš galutinį procesą.

Daniškas rūšiavimo stalas „Damas SB“

Danų gamybos rūšiavimo stalas pagal konkretų sunkumą atrenka javų grūdus, ryžius ir t. t., kurie jau buvo atrinkti pagal storį ir ilgį.

Daniškas planetarinio veikimo būgninis separatorius „Damas Sigma“

„Sigma“ yra didelio pajėgumo valymo ir grūdų frakcijų atskyrimo mašina. Jos pagrindinė paskirtis – atlikti pirminį grūdų valymą, atskirti salyklinių miežių grūdų frakciją, taip pat atlikti standartinį intervencinį bei pramoninį javų ir kietųjų sėklų valymą.

Daniškas našaus veikimo aspiratorius „Damas Pulco“

Pulco įrenginys oro srautu veiksmingai atskiria ir lengvuosius, ir sunkiuosius javų grūdus.

Daniškas grūdų ribotuvas – skirtuvas „Damas Kiban“

Plieninės konstrukcijos ribotuvas / skirtuvas su sukamuoju velenu plieniniais strypais. Maksimalus darbo pajėgumas su 22 kW elektros varikliu siekia net 20 tonų per valandą.

Daniškas grūdų ir sėklų skirstytuvas „Damas Hotyp“

„Hotyp“ skirtas tiksliam grūdų ir sėklų skirstymui pagal dydį. Šio proceso metu atskiriami trumpi ir ilgi grūdai.

Daniškas gravitacinis separatorius „Damas Zeta“

„Zeta“ gravitaciniai atskirtuvai naudojami skirtingo savitojo svorio produktams atskirti.

Daniška valymo mašina „Damas UniSeed / DuoSeed“

„UniSeed“ / „DuoSeed“ yra nauja valymo mašinų karta, skirta dideliems ūkiams ir mažoms pramonės įmonėms, kurioms reikia lanksčios gamybos su aukštos kokybės valymu.

Daniška universali grūdų ir sėklų valomoji „Damas Omega“

„Damas Omega“ naudojama visiems valymo ir rūšiavimo procesams nuo pirminio iki aukštos kokybės valymo. Našumas iki 300 t/val. Mašiną galima įsigyti arba su, arba be rūšiuojančių oro sistemų, yra pritaikoma vietiniams oro cirkuliacijos, šilumos atgavimo ir kitiems reikalavimams.

Daniška javų grūdų valymo įranga „Damas COMBI V“

„Combi V“ – tai visiškai sukomplektuota javų grūdų valymo įranga, kurią sudaro ribotuvas / skirtuvas, valymo mechanizmas, oro sistemos ir smulkių grūdų modulinis selektorius (cilindrinis trijeris).