Saugyklos bokštas su vidiniu piltuvu

Lenkiški plokščiadugniai bokštai su vidiniu piltuvu „POLnet“

Pagaminti iš labai kokybiško gofruoto statybinio plieno, padengto 350g/m2 cinko sluoksniu. Saugyklų bokštai su perforuotu vidiniu piltuvu pasižymi ir piltuvo, ir saugyklos bokšto polkščiu dugnu privalumais.

Lenkiški plokščiadugniai bokštai su vidiniu piltuvu „POLnet“

Pagaminti iš labai kokybiško gofruoto statybinio plieno, padengto 350g/m2 cinko sluoksniu. Saugyklų bokštai su perforuotu vidiniu piltuvu pasižymi ir piltuvo, ir saugyklos bokšto plokščiu dugnu privalumais.

Perforuotas piltuvas užtikrina:
• nepriekaištingą viso piltuvo paviršiaus vėdinimą,
• gravitacinis grūdų kritimas.
Galima įsigyti 26–390 t dydžio įrangą.

Standartinės įrangos komplektas:
• 100 % vidinis perforuotas piltuvas,
• šoninis liukas su platforma,
• dugno liukas,
• stogo liukas,
• įėjimo kopėčios,
• stogo vėdinimo vožtuvai,
• stogo TURBO ventiliatorius,
• 200 FI vėdinimo ventiliatoriaus jungtis,
• inkarų komplektas, reikalingų pritvirtinti bokštą prie pagrindo

Papildomai pasirenkama įranga:
• stogo kopėčios,
• vėdinimo ventiliatorius,
• skaitmeninė sistema vidaus temperatūrai kontroliuoti,
• grūdų lygio daviklis

Plokščiadugnės saugyklos su vidiniu piltuvu

POLNET SAUGYKLOS BOKŠTO SU VIDINIU PILTUVU matmenų pavyzdžiai

TipasDiametras (m)Talpa (m3)Talpa (t)Bend. aukštis (m)Nuolydžio kampas (°)
SPLW 350-53,534265,638
SPLW 350-63,542336,538
SPLW 350-73,551407,438
SPLW 350-83,560468,338
SPLW 350-93,568539,238
SPLW 350-103,5776010,138
SPLW 480-64,881646,829
SPLW 480-74,898767,729
SPLW 480-84,8114898,629
SPLW 480-94,81301029,529
SPLW 480-104,814711410,429
SPLW 480-114,816312711,329
SPLW 480-124,817914012,229
SPLW 480-134,819515213,129
SPLW 550-65,5109857,127
SPLW 550-75,5131102827
SPLW 550-85,51521188,927
SPLW 550-95,51731359,827
SPLW 550-105,519515210,727
SPLW 550-115,521616811,627
SPLW 550-125,523718512,527
SPLW 550-135,525920213,427
SPLW 550-145,528021814,327
SPLW 550-155,530123515,227
SPLW 550-165,532325216,127
SPLW 640-86,42081629,123
SPLW 640-96,423718510,023
SPLW 640-106,426620210,923
SPLW 640-116,429521811,823
SPLW 640-126,432423512,723
SPLW 640-136,435325213,623
SPLW 640-146,438216214,523
SPLW 640-156,441118515,423
SPLW 640-166,443920716,323
SPLW 640-176,448323017,223
SPLW 640-186,449725318,123

PASITEIRAUTI DĖL ĮRANGOS

PARDAVIMAI

  • Marius Strelčiūnas

  • +370 685 59615


  • Gintaras Savickas

  • +370 650 95458


  • Karolis Meldaikis

  • +370 676 53419